אז איך בוחרים ארון בגדים… הכתבה שתעשה לכם סדר!

מאי 17, 2019

בוחרים ארון בגדים? מה לקחת בחשבון בעת רכישת ארון? ארון הזזה? או פתיחה רגילה?

ארון עם דלת הזזה, עם פתיחה רגילה ואולי בהתאמה אישית? אלה רק חלק מהאפשרויות הגורמות לנו לדילמות בעת רכישת ארון בגדים, אולם חשוב להבין שמלבד דילמות אלה עלינו להתארגן גם עם נושא מידות הארון, החלוקה הפנימית ולבצע משימות נוספות טרם הבחירה הגורלית.

 

אתם וודאי שאולים למה בחירה גורלית? אז כן, ארון בגדים הוא לא ריהוט שאנו רוכשים לעיתים קרובות, אלא מוצר קבוע שיכול לשמש אותנו בנאמנות לפחות לשני עשורים ואפילו יותר, ולכן כדאי לבצע פעם אחת את הרכישה הנכונה והמתאימה לצרכים העכשוויים והעתידיים שלנו. 

הכירו את סוגי הארונות והיתרונות של כל אחד מהם

ארון הזזה או פתיחה רגילה

 

אין ספק שההתלבטות המרכזית ברכישת ארון בגדים היא בחירת הדלתות. ההבדל בין השניים הוא למעשה במקום שיש ברשותנו בחלל וכמובן בהעדפה האישית. במידה ומדובר בחדר קטן, העדיפו לרכוש ארון עם דלת הזזה, כך תוכלו ליהנות ממרחב ולפתוח בקלות את הארון מבלי שדלתותיו יתקלו ברהיטים אחרים. 

ארון בהתאמה אישית, עד כמה הוא משתלם?

ארון בהתאמה אישית אצל נגר מאפשר לכם להתאים את סוג הארון לסגנון שלכם, כלומר על פי הגודל הרצוי מבחינת מידות, חלוקה פנימית, עיצוב אישי ועוד. אולם, חשוב להבין שבחירה בארון בהזמנה אישית יקרה יותר ביחס לארונות מוכנים מתוך קולקציה. 

ארון במבצע, האם כדאי להתפשר? לא בטוח

הכי כיף לקנות במבצע, אנו כמובן ישראלים שאוהבים לשלם כמה שפחות, אולם לפני שרוכשים ארון בזול, חשוב לבדוק האם הוא באמת ישרת את הצרכים שלנו. פעמים רבות אנשים רוכשים ארון במבצע בגלל מחירו הנמוך, אך לאחר כמה שנים הוא לא מתאים לצרכים שלהם, ואז זקוקים לקנות שוב חדש.

ארון קיר או ארון חיצוני?

ארונות קיר הם בחירה נהדרת לאנשים המתגוררים בבית משלהם, ולא זקוקים לעבור דירה בתדירות גבוהה, משום שהארון מותקן בתוך קיר ומשמש כמקום אחסון מרכזי עם שלל תאים ומגירות. לעומת זאת, ארון מוכן לא יהיה טמון בתוך הקיר, ולכן ניתן יהיה לפרק אותו בעת מעבר דירה ולהרכיבו בבית החדש. ההבדל ביניהם הוא גם במראה העיצובי ומקום האחסון. ארון קיר יראה אסתטי משום שהוא יהיה פרוס על כל הקיר ויכיל מקומות אחסון רבים יותר, וזאת לעומת ארון רגיל שוודאי יהיה רווח בין התקרה לארון ובין דפנות הארון.

אילו אלמנטים ניתן לשלב בארון?

אם הוספת אלמנים ועיצובים מיוחדים זורמת בדמכם, העדיפו לרכוש ארונות הזזה, כיוון שניתן לשלב מגוון אלמנטים עם דלת הארון. כך למשל, תוכלו לרכוש ארון הזזה עם מראה מובנית, תוספת של לוח מחיק לילדים, הוספת טלוויזיה, זכוכית חלבית עם שלל הדפסים דקורטיביים ועוד. מלבד זאת, תוכלו לבחור תוספות פנימיות המספקות נוחות כמו כמו מנגנון סגירה שקטה, פרזול מיוחד המאפשר פירוק והרכבה מהירים, חלוקה מודולרית לשינויים שונים בחלק הפנימי, אופציה לשילוב מגירות ותאים מיוחדים ועוד.

אנו בחברת 'קלוזט סיסטמס' מציעים מגוון רחב של ארונות הזזה לבחירה בעיצובים, צבעים וגדלים שמתאימים לכם. נשמח להיות חלק מחדר השינה שלכם, מחדר הילדים ואפילו מחדר האורחים. תוכלו לעיין באתר בקטלוג הארונות שלנו, ולרכוש אונליין.

הובלה והתקנה חינם
אספקה עד 45 יום
אחריות 8 שנים מחברת דלקוב
איש קשר צמוד במהלך הפרוייקט