דגם ליאת- כשיופי ומבחר משגע נפגשים בחדר השינה שלך

אוגוסט 17, 2020

קבלו את המילה האחרונה בעיצוב ארונות הזזה – דגם ליאת של קלוזט סיסטמס, הדגם המשגע של 2020, הופך כל חדר לשווה במיוחד. דגם ליאת משלב את כל מה שיפה, איכותי ופרקטי בארון הזזה 2 דלתות. בדלת הימנית מראה חלקה מובנית שתעזור לך להגיע ללוק המושלם, בעוד הדלת השנייה עשויה זכוכית לבנה משולבת קוביות שליש זכוכית המגיעות בשלושה צבעים לבחירה: שחור, אפור ולבן על מנת שתוכלו להשוויץ בו בכל פעם מחדש.

כל מה שרצית בארון הזזה

בשנים האחרונות, הפכו ארונות ההזזה לפופולריים בבתים רבים. השילוב של עיצוב יפהפה וחיסכון במקום, מביא ישראלים רבים להעדיף אותו על פני כל פתרון אחסון אחר. דגם ליאת של קלוזט סיסטמס הוא כל מה שחיפשת בארון הזזה 2 דלתות: מעוצב, יפהפה, חכם ואיכותי. העיצוב החיצוני המרשים מתכתב עם הטרנדים העולמיים בעיצוב ארונות הזזה ונשען על תכנון חכם – המאפשר חלוקה נוחה וגמישה – ופרופיל דלתות מאסיבי בייצור בלעדי ובתקן מתקדם, המשלב מנגנון טריקה שקטה מובנה במסילה.

ארון שבנוי למערכת יחסים ארוכה

ארון מדגם ליאת של קלוזט סיסטמס הוא בדיוק מה שחיפשת בארון והרבה יותר. ייצור והרכבת הארון מתבצעים באופן קפדני ומסתמכים על חומרי גלם איכותיים שנועדו לשמירה על איכות לאורך זמן, עובדה המבטיחה הנאה של שנים רבות מהארון שלך. נוסף על כך, דגם נפלא זה מאפשר לך סידור פנימי חכם בדיוק כמו שרצית, ללא צורך בחורים מיותרים בארון.

ארונות שכולם מדברים עליהם

חברת קלוזט סיסטמס מבית דלקוב מובילה את תחום ארונות ההזזה בישראל – ונחשבת לאחת היצרניות המצליחות בישראל הודות להקפדה על עיצובים חדשניים וטרנדיים ועל איכות בלתי מתפשרת בכל דגם.

זה הזמן להתחדש בארון מעורר קנאה! כל הארונות, הדגמים והעיצובים מחכים לכם עכשיו באתר.

דגם ליאת- הדמייה ותכנון- מתן כהן
הובלה והתקנה חינם
אספקה עד 45 יום
אחריות 8 שנים מחברת דלקוב
איש קשר צמוד במהלך הפרוייקט