ארון הזזה טריקה שקטה

נובמבר 1, 2020

רוכשים ארון הזזה עם טריקה שקטה? יש לנו 5 טיפים מעולים בשבילכם!

לארון הזזה יש לא מעט יתרונות, וודאי זו הסיבה שאתם חייבים אחד כזה. הנראות שלו מרשימה, השימוש בו נוח מאוד ומאפשר לחסוך מקום בחלל. אבל רגע לפני רכישת ארון הזזה, מומלץ לבחון האם מדובר בטריקה שקטה, שיכולה להיות בונוס של ממש, הרי וודאי לא תרצו להעיר אנשים ישנים בעת פתיחת הארון או בכלל לשמוע חריקות.

אז רגע לפני שרוכשים ארון הזזה עם טריקה שקטה, שכל כך נפוץ שימו לב לפרמטרים הבאים:

מאילו אלמנטים מורכב המנגנון

ארון הזזה טוב עם טריקה שקטה חייב להכיל בוכנה פנימית המובנית בתוך המסילה, ויכיל גם סטופר מברזל ולא מפלסטיק. זהו האידיאל לארון איכותי לאורך זמן, ולכן שימו לב למרכיבים אלה. רק נציין כי ישנם בשוק ארונות טריקה שקטה עם בוכנה חיצונית, שעשוי להתקלקל וליפול עם הזמן וכמובן לפגום באיכות השימוש בארון.

שימו לב לגודל הדלת

עוד פרמטר חשוב שיש לבדוק טרם רכישת ארון הזזה עם טריקה שקטה – הוא גודל הדלת שלו. חשוב לבדוק האם דלת הארון הנה 75 ס״מ (בד״כ ארונות ברוחב 140 ומעלה), במידה ולא – הטריקה פשוט לא תעבוד, מכיוון שהדלת קלת משקל והיא מהר מאוד ״תברח״ מהמנגנון.

שימו לב גם למשקל הדלת והעדיפו דלת זכוכית

כדי שבארון יהיה מנגנון טריקה שקטה, חשוב מאוד שהדלת תכיל זכוכית. למה? מכיוון שזכוכית כבדה יותר ביחס לחומרי העץ, ולכן היא מגבירה את משקל הדלת וכדאית יותר אם תרצו ליהנות מטריקה שקטה ומהירה. בשורה תחתונה, ככל שהדלת תהיה כבדה יותר, כך המנגנון יהיה יעיל יותר ויתפקד בצורה אבסולוטית.  

סוג הסטופר בדלת

חשוב מאוד לבדוק גם את הסטופר בדלת, ולוודא שמדובר בסטופר שעשוי מברזל. כדאי לדעת שכיום רוב החברות המשווקות ארונות הזזה, מתקינות סטופר למנגנון מפלסטיק שנוטה ליפול עם הזמן, מה שמאבד את הגמישות של הסגירה והאפקט של טריקה שקטה. אנו ב"קלוזט סיסטמס ארונות הזזה" לא מתפשרים על איכות ומתקינים רק סטופר ממתכת עם בורג, על מנת שתוכלו ליהנות מטריקה שקטה למשך שנים רבות. בנוסף, הסטופר הוא בצבע של המנגנון על מנת ליצור איכות גבוהה ומראה אסתטי.  

מנגנון טריקה שקטה גם במגירות של הארון

עוד פרמטר שכדאי לבדוק ברוח הטריקה השקטה – סוג המגירות. חשוב גם לשים לב לאיכות המגירות ולוודא שגם בהן מותקן מנגנון טריקה שקטה, על מנת שתוכלו ליהנות מכל היתרונות של טריקה שקטה גם בתוך הארון.

רוצים לשמוע יותר על הארונות שלנו? אנחנו מזמינים אתכם להתרשם ממבחר הארונות באולם התצוגה הממוקם בעיר לוד, או כאן באתר ניתן לרכוש אונליין ארונות הזזה איכותיים עם טריקה שקטה ואחריות מלאה!

מנגנון טריקה שקטה איכותי שנועד למגירות- צילום: אתר היצרן
הובלה והתקנה חינם
אספקה עד 45 יום
אחריות 8 שנים מחברת דלקוב
איש קשר צמוד במהלך הפרוייקט