ההבדלים בין סנדוויץ לסיבית ועוד הבדלים בין סוגי החומר.. שווה לקרוא!

יוני 10, 2020

עץ סנדוויץ לעומת עץ סיבית:

 

הרבה שואלים אותנו למה אין ארונות הזזה מסנדוויץ'? ובכלל לאנשים רבים טמון בראשם כל הזמן סנדוויץ' סנדוויץ' וסנדוויץ'.. למה אצלכם סיבית וכל המתחרים סיבית וכמה עולה סנדוויץ'.. וסיבית זה איכות ירודה ועוד כל מיני ירקות.

אז ככה: ראשית סנדוויץ' הינו חומר שקשה מאוד לעיבוד וכך כל יצור ארון איתנו הינו מאוד קשה עד בלתי אפשרי. שנית כל, החומר סנדוויץ' מגיע במידות מאוד קטנות כך שגם אם כל הרצון הטוב "לאיכות" מפאת מידותיו הקטנות ולא פרקטיות בכלל. לעומת זאת סיבית הינה חומר שמגיע בפלטה במידות גבוהות (עד 3.0 מטר) בעומקים של 80 עד 1.0 וקלה מאוד לעיבוד ומגיע במגוון צבעים רחב מאוד במבחר רחב של טקסטורות וניתן להלביש עליו קנטים החל מPVC תואם לצבע הארון או אלומיניום המתלבש על המדף במצעות לחץ ודבק סיליקון וכן ניתן לבקש גם סיבית בעובי 2.8 ולא 1.7 המסורתי.

17 או 28 מ"מ?

בואו נעשה סדר בעובי החומר. אנחנו באתר מוכרים ארונות הזזה בעובי חומר קבוע של 17 מ"מ, אך ניתן בהחלט לרכוש גם 28 מ"מ בתוספת תשלום.

17 מ"מ ו28 מ"מ שניהם עמידים וחזקים ושניהם מגיעים במגוון ומבחר רב של גווני צבע וטקסטורות. רק אם אתם מאחסנים בארון הזזה חפצים כבדים כגון: קלסרים, כספות, דברי אלקטרוניקה כבדים כגון: אל פסק.. שמשקלם מעל 15-20 ק"ג אזי עדיף עובי 28. מדוע? כי 17 במקרה זה יכול לקבל "בטן" ולהתעוות עם הזמן. אם אתם מתלבטים או יש לכם שאלות נוספות.. כמובן אנחנו כאן!

עם סיבית מבחר הצבעים הוא לא נגמר {=
הובלה והתקנה חינם
אספקה עד 45 יום
אחריות 8 שנים מחברת דלקוב
איש קשר צמוד במהלך הפרוייקט