ארון הזזה עם מראה או זכוכית דקורטיבית? היתרונות והחסרונות

ספטמבר 5, 2019

ארון הזזה עם מראה או זכוכית דקורטיבית? היתרונות והחסרונות

ארונות הזזה מהווים אלמנט בולט בחללים בהם הם מוצבים, וניתן לומר שהם משמשים כפריט דקורטיבי המשנה פלאים את הטאצ' העיצובי בחלל. זו הסיבה שרבים מעדיפים לרכוש ארונות הזזה המגיעים עם דלתות מעוצבות שניתן 'לשבץ' עליהן חיפויים מרהיבים. הבאנו בפניכם את החיפויים הטרנדים ואין בוחרים בניהם.

שני החיפויים הבולטים של ארונות הזזה הם שילוב מראה גדולה הפרוסה על דלתות הארון, או זכוכית דקורטיבית שיכול להיות מט, מבריקה, צבעונית וכו'. אין ספק שהבחירה אינה פשוטה, הרי מצד אחד רבים יעדיפו שלא לוותר על מראה, ומצד שני גם לא על זכוכית דקורטיבית.

אז בואו נראה מה ההבדל בין השניים ומה הכי מתאים לחלל שלכם

שילוב זכוכית צבעונית כהה בשילוב פסי ניקל יתאים מאוד לחללים גדולים. כך למשל ארון הזזה דגם זואי שלנו מגיע עם זכוכית איטלקית שחורה בשילוב פסי ניקל. המראה יכולה להיות כהה או בהירה, כך שאם תרצו להקטין את החדר, תוכלו לבחור גוון כהה, ואם תרצו להגדיל את החדר, בחרו גוון בהיר. כדי לאזן את המראה הדרמטי של הגוון הכהה, הדלת הנוספת של הארון תגיע לרוב חלקה.

לצפייה בדגם זואי – לחצו כאן

מלבד המראה הכהה הדרמטי, תוכלו למצוא מגוון חיפויים נוספים בגוונים נועזים יותר כמו אדום, ורוד, טורקיז ואף לשלב כמה צבעים יחד או יצירה דקורטיבית. לדוגמה, ארון דגם נריה מהקולקציה, מגיע עם שלוש מלבני זכוכית בכל דלת בשילוב פסי אלומיניום. הזכוכיות מחוסמות כנגד שבר רסיסים וגוון המלמין מגיע ב-5 צבעים לבחירה ו-3 צבעי זכוכיות.

לצפייה בדגם נריה – לחצו כאן

בואו נדבר על שילוב מראות

שילוב מראה בדלת ארון ההזזה אינו זר לנו וכבר שנים שאנו רואים מראות על גבי דלתות ההזזה. נראה שהטרנד אינו הולך להיעלם ממדפי החנויות, כיוון שמעל עשור ישנו ביקוש רב לשילוב מראות על הארונות. רק נציין שמראות אלה מעניקות תחושה של מרחב בחלל, ולכן ארון הזזה עם מראה, יכול להגדיל את החלל ולתת לו תחושה של פי 2 בגודל. כך למשל דגם נטלי שלנו המגיע עם מראה, מהקו הקלאסי הוא אחד הדגמים המבוקשים ביותר. בדלת ימין קיימת מראה חלקה והשנייה חלקה.

לצפייה בדגם סביון – לחצו כאן

למה לא לשלב את שניהם יחד?

שילוב של מראה וזכוכית דקורטיבית היא האופציה לאנשים המתלבטים בין השניים. תוכלו למצוא באתר שלנו מגוון דגמים המשלבים גם זכוכית וגם מראה. כך למשל דגם עינב שבו דלתות הארון עשויות מזכוכיות בגדלים שונים לאורך כל דלת, עם 2/3 מראה בדלת האמצעית בשילוב פסי הפרדה אלומיניום. הזכוכיות והמראה מחוסמות כנגד שבר רסיסים. גוון המלמין מגיע ב-5 צבעים לבחירה ו- 3 צבעי זכוכיות. דגם נוסף הוא אתי, ארון הזזה המשלב זכוכית ומראה, מהקו המיוחד. דלתות הארון משולבות ב-2 גווני זכוכיות חלביות מחוסמות בצבעי זכוכית שחור.

לצפייה בדגם עינב – לחצו כאן

לצפייה בדגם אתי – לחצו כאן

לסיכום, לא משנה איזה ארון הזזה תרכשו, אם זה עם מראה, זכוכית דקורטיבית או שילוב של השניים, בחרו תמיד ארון איכותי המגיע עם פרופיל ומנגנון איכותיים. כלל הארונות של 'קלוזט סיסטמס' בעלי תו תקן ומשלבים מנגנון טריקה שקטה מובנה במסילה. יתרון זה חשוב  מאוד, כיון שהרכבת הארון והייצור מתבצעים באופן קפדני להבטחת איכות לאורך זמן.

הובלה והתקנה חינם
אספקה עד 45 יום
אחריות 8 שנים מחברת דלקוב
איש קשר צמוד במהלך הפרוייקט