היכן כדאי לשלב ארון הזזה 2 דלתות?

פברואר 24, 2020

היכן כדאי לשלב ארון הזזה 2 דלתות?

עברת לגור אתו וגילית שבדירה שלו יש שטח אחסון שמתאים בדיוק עבורו? הארון הקטנטן אולי מספיק לרווק ממוצע אך עם כל הכבוד, המלתחה שלך הכוללת שמלות, מעילים, ג'ינסים, חולצות, נעליים ותיקים, זקוקה לארון מכובד. או שאולי נולד לכם ילד והחלטתם לעשות כמה שינויים שיתאימו למצב החדש והמבורך?

ארון עם דלת הזזה יחסוך לך מקום בחדר ויאפשר לך ליהנות ממרחב ומפתיחה קלה. ארון הזזה 2 דלתות יכול להתאים לכל חדר בבית בין אם מדובר על חדר שינה, חדר ממ"ד ואפילו מרפסת מקורה. ארון הזזה 2 דלתות טכנית, מתחיל ברוחב מינימום של 1.20 עד מקסימום 2.0 בפרזול קנדי סטנדרטי (המסורתי) והנפוץ ביותר הינו 1.60 ברוחבו- בבחירת ארון סטנדרטי תמיד מומלץ לקחת 5-10 ס"מ ספייר.  

שילוב של אסתטיקה, פרקטיות ונוחות:

כשמדובר על בחירת ארון, חשוב למצוא את האיזון הנכון שבין מקסימום מקום לאחסון לבין השטח אותו תופס הארון בחלל. ארון הזזה משלב שילוב של פרקטיות ונוחות והוא חוסך במקום ומונע צפיפות בחדר. ניתן לבחור בארון בצבעים, סגנונות וחומרים שונים וחשוב להקפיד שהארון הנבחר יהיה עשוי מחומרי גלם איכותיים.

מקצוענים בארונות הזזה:

חברת קלוזט סיסטמס מאפשרת לך ליהנות מארון הזזה איכותי בעל פרופיל מאסיבי לעמידות חזקה ויציבה על גבי המסילה. ועכשיו, בהזמנת ארון באתר, פנס לד תאורה לארון חינם. בקרוב: "טלמון" דגם הדגל של ארונות ההזזה 2 דלתות מבית קלוזט סיסטמס, הארון של 2020.

הובלה והתקנה חינם
אספקה עד 45 יום
אחריות 8 שנים מחברת דלקוב
איש קשר צמוד במהלך הפרוייקט