האם כדאי לקנות ארונות במבצע ומה האופציות הפופולריות לרכישת ארונות?

מאי 26, 2019
לקנות ארונות הזזה במבצע?

אם תקלידו במנוע החיפוש של גוגל 'ארונות הזזה במבצע', תקבלו שלל תוצאות ומגוון ארונות במבצעים חסרי תקדים. השאלה הנשאלת היא האם כדאי לקנות ארונות במבצע (כרגע הארון הזזה במבצע הוא דגם לילך), ובאופן כללי מה האופציות הנוספות שלנו לרכישת ארון. סקרנו בפניכם את כל האפשרויות, כולל יתרונות וחסרונות על מנת שתבצעו את הבחירה הנכונה. אז שווה להישאר, כי יהיה מעניין!

לרכוש ארון אונליין

לעיתים נראה שרשת האינטרנט נועדה כדי לעשות לנו את החיים הרבה יותר קלים. אנחנו יכולים לשבת רגל על רגל ולרכוש כל דבר באתרים מאובטחים וידידותיים לשימוש. אולם, מלבד בגדים וגאדג'טים, גם ארונות וריהוט קונים דרך האינטרנט והרבה. על פי נתונים, כ- 30% מרכישות הריהוט בישראל נעשות דרך אתרי אינטרנט, כאשר הסיבה המרכזית לרכישה היא המחיר הזול שלהם. אחרי הכל, עלינו לזכור כי תחזוקת אתר אינטרנט זולה באופן משמעותי מאחזקת חנות, הכוללת תשלום לעובדים, חשמל ואינסוף הוצאות, כך שלא פלא שהעלות זולה יותר.

על מה חשוב לשים דגש בעת רכישת ארון אונליין?

מכיוון שאנו לא רואים בפועל את המוצר, אלא רוכשים אונליין עלינו להקפיד לבחון היטב את המפרט הטכני של הארון. כיום כל חברה המוכרת ריהוט אונליין מצרפת מפרט של המוצר הכולל את מידותיו, החומר ממנו הוא עשוי, אפשרות לתוספות ושדרוגים, מבחר צבעים לבחירה וכמובן תמונות של המוצר מכמה זוויות. טרם רכישת ארון אונליין מומלץ לבדוק היטב את מידות הארון, האחריות הניתנת ללקוח, החלוקה הפנימית, הובלת הארון, אפשרות להוספת מדפים/מגירות/פרזולים ועוד. כמו כן, מומלץ לקבל חוות דעת של לקוחות קודמים, על מנת שתוכלו לוודא שמדובר באתר מהימן המציע מוצרים איכותיים. את ההמלצות תוכלו לקבל דרך רשתות חברתיות, מנוע החיפוש של גוגל ועוד.

 

 

 

הובלה והתקנה חינם
אספקה עד 45 יום
אחריות 8 שנים מחברת דלקוב
איש קשר צמוד במהלך הפרוייקט