איך אפשר להפוך את ארון ההזזה לפתרון אחסון

ספטמבר 11, 2019

איך אפשר להפוך את ארון ההזזה לפתרון אחסון?

ארונות הזזה הם פתרון נהדר לאחסון בגדי היום יום, אך רבים משתמשים בארון גם למטרת אחסון מגוון פריטים כמו שואב האבק, אביזרי ספורט ועד בגדים וחפצים בסגנון וינטאג' שקשה לנו להיפרד מהם. אז אם גם אתם מחפשים ארון הזזה כפתרון אחסון, הכתבה הזו בדיוק בשבילכם!
לא פעם אנו מקצים חדר או פינה נסתרת בבית לטובת אחסון פרטים שונים, לרוב החדר המוקצה לטובת האחסון יהיה עמוס ואפילו לא מסודר, בשל היעדר פתרונות אחסון מתאימים. בחדר זה גם רבים מציבים שולחן עבודה, והופכים אותו לחדר אחסון/עבודה מבולגן ומלא בפריטים שונים. אצל חלקם דווקא יהיה פתרון אחסון, אך סוג של כוורת פתוחה ועליה עומדים קלסרים או קופסאות מלאות עד אפס מקום בחפצים ופריטים. 

אז איך ארון הזזה יכול לעשות לנו סדר בחלל?

ארון הזזה לא חייב לשמש רק לצורך תלייה ואחסון בגדים, אלא יכול להיות פתרון נהדר לחדרים אלה ולהעניק להם מראה מסודר. כך למשל ארון הזזה מדגם "אתי" שלנו המגיע כארון הזזה המשלב זכוכית ומראה, מהקו המיוחד. דלתות הארון משולבות ב-2 זכוכיות חלביות מחוסמות בצבעי זכוכית שחור המתאים מאוד לאווירה של חדר אחסון. גוון המלמין וגוף הארון מגיעים ב-5 צבעים לבחירה, כך שתוכלו לבחור את הצבע המתאים ביותר לאופי החדר. 

כל הסיבות לרכוש ארון הזזה כפתרון אחסון:

הארון אינו תופס מקום – בניגוד לארון המגיע עם דלתות נפתחות, ארון הזזה כמעט ואינו תופס מקום, כיוון שהדלתות נעות על גבי מסילה. בנוסף, כאשר תאחסנו את כל הפריטים שהיו על הרצפה או בכוורות בארון ההזזה, פתאום תגלו שהחדר נראה הרבה יותר מרווח, כיוון שדגם 'אתי' שלנו מגיע בגובה של 2.42 ס"מ, כך שהפריטים מאוחסנים לגובה.  
תוכלו לבחור כיצד לחלק את פנים הארון – היופי בארונות של 'קלוזט סיסטמס' שניתן לבחור את החלוקה הפנימית של הארון על פי הצרכים שלכם. אם לדוגמה תרצו לאחסן בצד אחד רק קלסרים, תוכלו לבחור מדפים בגודל הקלסרים, ואילו אם תרצו לאחסן בגדי תלייה בצד השני, בחרו תלייה. 
החדר יראה הרבה יותר מסודר – אין ספק ששילוב ארון הזזה בחדר המיועד לאחסון יאפשר לכם לקבל חדר הרבה יותר מסודר, ואף לנצל את החלל הנותר למשרד קטן, למיטת אורחים ולדברים נוספים. 
עיצוב סולדי התורם לאופי החלל – ארונות הזזה תורמים רבות לעיצוב החלל, כיוון שניתן לבחור דלתות במגוון רב של חיפויים מרהיבים הנראים כמעין טפט דקורטיבי. תוכלו לשלב זכוכית במגוון צבעים, שילוב של מראה ועוד. אם את הגימור של הדלתות תוכלו לבחור על פי אופי החדר, לדוגמה שילוב פסי ניקל כמו דגם מור.
לסיכום, חדר אחסון לא חייב להיות מבולגן ומלא בפריטים, אלא עליו להיות מסודר ומעוצב כמו יתר החדרים בבית. שילוב ארון הזזה גדול בחדר זה, יוכל להיות פתרון נהדר המאפשר לאחסן את כל הפריטים "הזרוקים" בחלל, ואף לאפשר לכם להעביר לחדר פריטים נוספים שתרצו לאחסן. 
 
הובלה והתקנה חינם
אספקה עד 45 יום
אחריות 8 שנים מחברת דלקוב
איש קשר צמוד במהלך הפרוייקט