ארונות הזזה – מחירים וסוגים

יוני 7, 2019

מהם הגורמים המשפיעים על מחירם של ארונות הזזה ומה יש להביא בחשבון בעת הקניה?

 
אחד מסוגי ארונות הבגדים שהפכו לפופולריים ביותר כיום הם ללא ספק ארונות הזזה. ארונות אלו מספקים פתרונות לחיסכון במקום וכן היופי והאסתטיקה של ארונות אלה הפכו לחביבי הצרכנים הישראליים. הפרזול והעיצובים החדשניים מאפשרים לארונות מסוג זה להיות נוחים ומחולקים נכון והשימוש בהם הופך לנגיש ונוח ועם טריקת דלתות שקטה ונעימה. ישנם סוגי ארונות שהם סטנדרט (עצמאיים) שמגיעים עד לגובה 2.40 ופירוק והרכבת ארון זה הנם קלים כך שאם עוברים לבית או דירה אחרת  הם יכנסו כמעט לכל חלל חדש הודות לך לגובה הסטנדרטי. 
ארונות הזזה יש לציין, הם משדרים עיצוב ויוקרה בחדרי השינה. גם ארונות לילדים מומלץ שיהיו מסוג ארונות הזזה, היות ואין סכנה שידיי הילדים תיתפס בדלתות הארון. כיום, טווח המחירים של ארונות הזזה הוא רחב ומספק שלל פתרונות במגוון מחירים.

ארונות הזזה אינם בהכרח יקרים:

 
ישנם אנשים שסבורים כי מחיר ארונות הזזה הנו יקר באופן משמעותי משאר סוגי ארונות הבגדים אך אין זה נכון היות וניתן למצוא ארונות עם דלתות הזזה במחירים שווים לכל נפש. הפרמטרים לארון יקר מתחילים מאיכות חומרי הגלם מהם הם מיוצרים. לדוגמה, שלד של ארון עם דלתות הזזה שעשוי מאלומיניום, ייקר במעט את מחיר הארון היות ושלד מאלומיניום ומקנה לו יציבות רבה בהרבה יותר מאשר ארונות סטנדרטיים עם דלתות נפתחות.
כמובן, שתוכלו לדעת את הטווח של ארונות הזזה מחירים אם תחפשו בקטלוגים וברשת את המחירים של היצרניות , חנויות המפעל וחנויות רהיטים המשווקות ארונות מסוג זה. באופן זה, תוכלו לדעת מה התקציב העומד לרשותכם ולהתאימו לארונות שאתם מעוניינים לרכוש. תוכלו, למשל, לבחור בדלתות בדוגמאות וחומרי גלם כגון עץ עם זכוכית חלבית, אלומיניום עם זכוכית ועיצובים מרהיבים על דלתות הארון, מראות ועוד.

אילו פרמטרים עשויים להשפיע על מחירי הארון:

 
אחד מהפרמטרים שעשויים להשפיע על מחירם של ארונות ההזזה הוא כמובן הגודל שלהם. ממש כמו בכל מוצר, כאשר הוא יהיה גדול יותר, כך המחיר יהיה גבוה יותר בשל כמות חומרי הגלם שמהם הוא מיוצר. מטבע הדברים, חלקם של חומרי הגלם הללו עשויים להיות יקרים יותר או יקרים פחות. כמובן שהבחירה תהיה מושפעת מהטעם האישי והתקציב שלכם. לפעמים תוכלו ליהנות ממבצעים חסרי תקדים של יצרניות או חנויות ארונות, כאשר בסוף השנה האזרחית, הם יוצאים במבצעים לחיסול המלאי הישן, מה שעשוי להיות אטרקטיבי מאוד לגבי שיקולי התקציב שלכם.
מספר דלתות הארון עשוי להיות שונה ולכן המחיר יהיה בהתאם. גם ארונות הזזה שנמצאים בנישה בהזמנה מיוחדת ישפיעו על מחירם. לדוגמא, ארון של  1.20 מ' על 2 מ', עשוי להתחיל במחיר של 2,000 שקלים. עובי העץ גם הוא גורם עיקרי במחיר הארון, איכותו של ציפוי המלמין, מגירות בארון יהוו תוספת וכל מגירה, עשויה לעלות בין 259-400 שקלים תלוי בחומרי הגלם ובגימור. תוספת זכוכית על הדלתות עשויה להגיע למחיר של 500 שקלים לדלת, תוספת מראה עשויה להגיע ל-250 שקלים, טריקה שקטה בדלתות עשויה להגיע לתוספת של 300 שקלים, טריקה שקטה במגירות יכולה להגיע לתוספת של 300 שקלים, איכות הפרופילים ועוד. כמו כן, מחיר הובלה והתקנה יהיה בטווח של בין 400-1000, שקלים, אך כדאי לברר לעומק, היות ויתכן והתשלום יהיה כלול במחיר.

עסקה מוצלחת של רכישת ארונות הזזה מתחילה בבחירה נכונה של היצרן:

 
יש לבסס נכון את הבחירה שלכם, לפי שתתחילו בחיפוש אחר ארון הזזה. על מנת שתהיו בטוחים כי אכן בחרתם בעסקה מוצלחת יש לבחור יצרנית ארונות שיש לה וותק ומוניטין של שנים, המלצות חמות, או מותג שאתם מכירים וכבר רכשתם ארון שהחזיק שנים רבות מאותה יצרנית. אחת מהיצרניות הארונות המוכרות בישראל, הנה חברת קלוזט סיסטמס מבית דלקוב. החברה פועלת שנים ומתמחה בייצור של ארונות הזזה במגוון גוונים, דוגמאות וחומרי גלם. בחברתנו נגרום לכם לנצל נכון את החלל, כך שתיהנו מהמרחב בזכות ארונות ההזזה שאנו משווקים ומשווקים בדיוק עבורכם. החברה מעניקה אחריות על כל ארון שיוצא ממפעלה ואתם יכולים להיות שקטים שבחרתם ארון יעיל, חזק ושימושי לשנים.

 

 

הובלה והתקנה חינם
אספקה עד 45 יום
אחריות 8 שנים מחברת דלקוב
איש קשר צמוד במהלך הפרוייקט