ארון הזזה עם מראה ומגירות

אוקטובר 12, 2020

הרבה סגנונות שונים מאפיינים ארונות מודרניים. לפני שקונים ארון חדש, כדאי להביא בחשבון את הדגמים בעלי דלתות הזזה ואם אפשר, כאלה בעלי שדרוגים נוספים.

קל לגלות כי ארונות הזזה איכותיים מביאים עימם יתרונות יוצאים מן הכלל. זאת עוד אפילו לפני שמשדרגים אותם עם תוספות כגון מראות תואמות ומגירות נאות. לפני שנתאר כמה יתרונות שמביא עמו ארון הזזה עם מראה ומגירות, נציין כמה עובדות כלליות: מכיוון שהדלתות נעות על מסילה, אפשר למקם את הארון גם בחדרים יחסית צרים. הדלתות אינן תופסות מקום והסגנון אלגנטי ונאה למראה לכל הדעות. עם זאת, התוספות האמורות הופכות את הארונות בסגנון הזה לתוספת שמשדרגת את הבית בעוד כמה רמות לפחות.

המראה שמשדרגת את החדר פעמיים

בחדר שינה או ביחידת הורים מודרנית, מתאים מאוד להציב ארון הזזה עם מראה ומגירות. בצורה כזאת מרוויחים שדרוג כפול ולמעשה אף יותר מזה. קודם כל, המראה יוצרת את הרושם שהחדר כפול בגודלו. החדר המשתקף במראה נראה מיד מרווח וגדול יותר וכל האווירה שבו נעימה יותר. נוסף על כך, הראי שמקובע על דלת הארון מתאים מאין כמוהו לארון הבגדים. מול הראי ניתן "להסתדר", להתארגן, להתלבש יפה או אף להתאפר. במידת הצורך, ניתן להשתמש בארון מסוג זה גם בחדר ילדים או בחדר של בני נוער (בעיצוב המתאים לגיל הרצוי). השילוב עם הראי טבעי לחלוטין והוא משתלב נהדר כמעט בכל חדר שהוא. ארון כזה נשאר תמיד אופנתי ותמיד מסיף נוי סביבו.

תמיד יותר מסודר ונעים

ארונות הזזה מרשימים, עם דלתות שנעות על מסילה איכותית, אפילו יכולים להיות בעלי טריקה שקטה או כמעט בלתי נשמעת. יחד עם זאת ארון הזזה עם מראה ומגירות מציעה עוד פלוס אחד גדול מאוד. שדרוג של מגירות הופך את סידור הארון למאורגן יותר. מגוון התאים הפנימיים, המדפים והמגירות מאפשר לכל אחד לסדר את הבגדים, המצעים, הגרביים או הבגדים התחתונים, בצורה נוחה במיוחד. אי לכך, השילוב בין דלתות הזזה, מראה ומגירות בארון אחד, הופך לשילוב אידיאלי. ארון הזזה עם מראה ומגירות ניתן למצוא באתר את דגם: אופיר, דגם סביון, יערית, תהילה ודורון.

חדר בעל ארון הזזה עם מראות ומגירות (דגם תהילה). הדמיה ותכנון: Shutterstock
הובלה והתקנה חינם
אספקה עד 45 יום
אחריות 8 שנים מחברת דלקוב
איש קשר צמוד במהלך הפרוייקט