הדרך הטובה ביותר לסידור ארון ההזזה שלכם

אוקטובר 8, 2018
ארון מסודר הוא ערובה לחדר מסודר, כך תארגנו נכון את הארון שלכם ותשמרו על חדר ללא בלגן

כאשר יש לכם ארון מסודר ומאורגן, כך עולים הסיכויים שחדר השינה שלכם יהיה נקי ומסודר, לכן כדאי לבצע את סידור ארון ההזזה בצורה שתקל עליכם להכניס ולהוציא פריטים. עומס בבגדים יקשה עליכם מאוד ואם מדובר על ארון הזזה עמוס, יש להוציא את כל הבגדים מהארון על מנת להקל על העבודה. יש לערוך סדר בעונת הקיץ ובעונת החורף, וכך תוכלו ללבוש בגדים שיהיו נגישים על פי העונה. כאשר הבגדים הוצאו מהארון, יש להתחיל את שלב סידור ארון הזזה. תכננו נכון את סידור הארון והגדירו מראש לאילו בגדים תזדקקו יותר.

על מנת להשיג ארון מסודר ונגיש יש להתחיל בסדר הפעולות הבא:

  • הוצאת כל הביגוד וניקוי המדפים מאבק
  • בגדים מחויטים הדורשים תלייה יש לתלות על פי הצורך. למשל, אם אתם מרבים ללבוש חליפות, תלו אותם באזור נגיש וכל פריט לבוש הדורש נגישות גבוהה ותדירה.
  • מכנסיים – יש לתלות היות שהם מסודרים ונראים מגוהצים כאשר הם תלויים. סדרו את המכנסיים על פי קטגוריות וצבעים.
  • אחסנו את הבגדים שבהם אתם משתמשים במדפים הנמוכים יותר בארון על מנת לאפשר גישה מהירה ונוחה וכן סידור שלהם.
  • אם אין לכם מגירות לאחסון לבנים, חגורות וגרביים, אפשר יהיה לסדר אותם בסלסלות. את החגורות גלגלו והעמידו אותן זו לצד זו כך שאפשר יהיה לראות אותן ולהוציא אותן מהסלסילה במהירות.
  • השתמשו בקופסאות אחסון ורשמו מה יש בכל קופסה, למשל נעלי חורף או נעלי קיץ על פי סוג העונה.
  • מצעים יש לסדר על פי סטים ואפילו לקפל אותם בתוך ציפית של אחת הכריות. ניתן גם לסדר את המצעים על מדף לשליפה מהירה ונוחה.
  • סדרו את הבגדים על פי גוונים, סוגי הבד או אופי הבגד, ממש כמו שרואים ברשתות האופנה, מה שיקל עליכם הן בבחירת הבגד והן את הנגישות אליו.
הקפידו על שרפרף או סולם קטן בסמוך לארון הבגדים

לפני שתתחילו במלאכת סידור ארון בגדים הקפידו כי יהיה תמיד ליד ארון הבגדים שרפרף או סולם קטן, אם תצטרכו לקפל את הבגדים שאינכם זקוקים להם לאותה עונה במדפים גבוהים. אם יש לכם שטחי אחסון בגובה שאינם מנוצלים בארון הבגדים, כמו מדפים עליונים ריקים, או שקיים רווח די גדול ביו ארון הבגדים לתקרה, כדאי שתנצלו אותם לאחסון בגדים שאינכם משתמשים בהם או לאחסון שמיכות, תיקים ואפילו כובעים שתוכלו לאחסן בקופסאות שיוכלו להגן על הכובעים מפני אבק או קימוט. את ארון התלייה שלכם סדרו בסדר מופתי, וכך תדעו היכן כל בגד מונח. אם גיליתם כי ישנם בגדים במצב טוב ואין סיכוי שתלבשו אותם, אחסנו אותם בשקיות ותירמו אותם, כך גם תפנו מקום וגם תעשו טוב למישהו אחר שזקוק להם ויזכה ליהנות מהם.

הגדלת אזור התלייה בארון הזזה

גם אם ברשותכם ארונות הזזה אשר לכאורה נראים גדולים הבעיה היא בחורף, כאשר יש צורך ביותר מקום למעילים ולז'קטים. אם אתם מעוניינים בהגדלת שטח התלייה, תוכלו להוסיף מוט תלייה נוסף מתחת למוט התלייה הקיים. יש להשתמש בקולבים דקים, דומים או אחידים, וכך המראה של פנים הארון יהיה אסתטי. אנשים רוכשים ארונות הזזה כאשר הם יודעים מראש מה כמות הביגוד והפריטים שהם מעוניינים לאחסן, לכן כדאי להתייעץ מראש עם מומחה בתכנון, בניית ושיווק ארונות, וכך יוכל לתכנן עבורכם את ארון ההזזה האידיאלי שיתאים וישרת את מטרתם.

על מנת לקבל את הארון המתאים ביותר לצרכים שלכם יש לרכוש את ארון ההזזה מחברה ידועה, המייצרת ארונות הזזה גם בהזמנה. חברת  קלוזט סיסטמס היא אחת החברות המובילות בישראל לייצור ארונות הזזה ונציגיה יוכלו לייעץ לכם לגבי תכנון נכון של הארון שלכם לפי הזמנה על פי כמות הביגוד והחפצים שברשותכם. הדגש של החברה הוא לקוחות מרוצים והתאמה מושלמת לצורך ולעיצוב החדר. אתם מזומנים להתייעץ עמנו בכל שאלה ולהתרשם מאולם התצוגה מהמחבר והפתרונות המתקדמים והפונקציונליים אותם אנחנו מציעים.

הובלה והתקנה חינם
אספקה עד 45 יום
אחריות 8 שנים מחברת דלקוב
איש קשר צמוד במהלך הפרוייקט