ארון הזזה דגם ענת- הדגם של 2021

דצמבר 30, 2020

עיצוב חדש לשנה החדשה – הטרנד של שנת 2021 בארונות כבר כאן

הדגמים החדשים כבר כאן – והם צבעוניים יותר מתמיד, בהתאם לטרנדים החדשים בעולם העיצוב. ועכשיו, יהיה לך ממש קל להתאים את גווני הארון לעיצוב הכללי של החדר.

ארון הזזה 2 דלתות שנת 2021 – עיצוב חדש

השנה החדשה מביאה איתה בשורה של עיצוב והבנה מעמיקה של המגמות המתחדשות בריהוט ובעיצוב פנים. שנת 2021 מביאה אלינו ארון הזזה 2 דלתות חדשני מדגם ענת, המגיע כעת בשילובי צבעים אשר נבחרו בקפידה.

שתי תצורות וחמישה גוונים לבחירה

כיום יותר ויותר אנשים רוצים להכניס צבע לחדר השינה – ויש בהחלט הצדקה למלא את החדר בגוונים מיוחדים, שמספקים בדיוק את האפקט המבוקש. דגם ענת הוא הפתרון המושלם לדרישות אלו.

  • דגם ענת הוא ארון הזזה בקו עיצובי מיוחד, עם דלתות מלמין 2/3 בצבעים של אפור ולבן, בשילוב מלבני מלמין לבנים ואפור מוברש. נוסף על כך, העיצוב כולל שילוב פסי ניתוק אלומיניום מניקל בדלתות הארון – בעוד את גוף הארון ניתן לקבל ב-5 צבעים לבחירה.
  • הארון כולל פרופיל דלתות מסיבי בעל תקן, המשלב מנגנון טריקה שקטה מובנה בתוך מסלול. אחד מהיתרונות הבולטים של הארון הוא שייצור והרכבת הארון נעשים באופן הקפדני ביותר והם בעלי חלקי מתכת להבטחת חוזק הארון לטווח הרחוק.
  • עוד יתרון הוא שאת חלקי הארון הפנימיים ניתן להרכיב על פי העדפה אישית, מבלי ליצור בו חורים מיותרים.

ארונות לכל החיים במחירים משתלמים

ארון הזזה 2 דלתות שנת 2021 הוא ארון חזק במיוחד ובעל עיצוב אתו ניתן לשחק. אפשרויות שילוב הצבעים מאפשרת לכל אחד ואחת למצוא את הגוון המתאים לכל חדר ולשדרג את עיצובו באמצעות צבעים. והחדשות הטובות באמת? ארון ההזזה מדגם ענת גם משתלם מאוד לקנייה, עם כל הפיצ'רים של הדגם המקביל לו (דגם שני), ושלל יתרונות נוספים בתוספת מחיר קטנה בלבד!

רוצה ליהנות מארון איכותי באמת? אנו מזמינים אותך להתרשם באתר מדגם ענת ומדגמים רבים נוספים ולהזמין אותם אונליין במחירים משתלמים ממש כעת!

דגם ענת- מאת קלוזט סיסטמס (הדמיה להמחשה)
הובלה והתקנה חינם
אספקה עד 45 יום
אחריות 8 שנים מחברת דלקוב
איש קשר צמוד במהלך הפרוייקט