החידושים האחרונים בתחום העיצוב והפרזול לארונות הזזה

אוקטובר 31, 2019

החידושים האחרונים בתחום העיצוב והפרזול לארונות הזזה

קלוזט סיסטמס לא נחה לרגע ומביאה ללקוחותיה מגוון רב של חידושים מפתיעים, על מנת שיוכלו לעצב את החדרים הפנימיים בסטייל, ממש כמו המטבח והסלון. לאחרונה יצרה החברה ליין פרזול ועיצוב חדשניים והוסיפה 2 סוגי ידיות למגירות מתוצרת בלעדית – מהחברות המובילות לעיצוב ופתרונות פרזול, הידועה בייצור מוצרים בעלי חומרי גלם איכותיים וחדשניים.

קלוזט סיסטמס בוחרת ללקוחותיה את הטוב ביותר

קלוזט סיסטמס מבית ארונות דלקוב, מתמחה ביצור ושיווק ארונות הזזה, ושואפת להעניק ללקוחותיה את הטוב ביותר, כך שלא פלא כי החברה בחרה לעבוד עם המותגים: BLUM, DTC וכו'… נזכיר כי זהו שיתוף הפעולה השני בין החברות, כיוון שכל מגירות ארונות ההזזה מגיעות עם מנגנוני שליפה של המותגים BLUM, DTC… את המנגנונים הללו ניתן למצוא במטבחי יוקרה של מיטב המותגים הישראלים, ולכן אין סיבה שלא נהנה מאותה הנוחות במגירות הארון בחדר השינה.

ידיות למגירות, מוצר קטן שעושה את ההבדל

ניתן לומר שידיות הארון הם הפריט הקטן שיכול להשפיע על הנוחות שלנו, הרי אנו יום יום פותחים את מגירות הארון וודאי מעוניינים לקבל פתיחה מהירה ונוחה. עם המודעות בשוק לנוחות האלמנטים הקטנים, נראה שיותר אנשים מתמקדים בדברים הקטנים כמו ידיות, ולכן החלטנו לשים דגש על עניין זה ולהעניק ללקוחות החברה נוחות בלתי מתפשרת- למשל ידיות צרות "אסף"

הידית מדגם "אסף" היא מעוגלת כלפי מטה וצרה – בדיוק בגודל האצבעות, ולכן הפתיחה של המגירות נעשית נוחה מאוד. גם המראה האסתטי של הידית מפתיע מאוד, מכיוון שסגירת הברגים נסתרת ומייצרת מראה נקי המתכתב עם עולם העיצוב המודרני. את הידיות מסוג אסף ניתן לקבל בעת רכישת ארון הזזה ללא תוספת תשלום.

ידית מסוג "אסף" החדשה והייחודית לקלוזט סיסטמס
הובלה והתקנה חינם
אספקה עד 45 יום
אחריות 8 שנים מחברת דלקוב
איש קשר צמוד במהלך הפרוייקט