איך מתאימים ארון לצבע הרהיטים בבית?

אוקטובר 18, 2019

איך מתאימים ארון לצבע הרהיטים בבית?

אין זה משנה עבור איזה חדר אנו זקוקים לארון – לארונות עם דלתות הזזה יש מבנה חיצוני די סטנדרטי. אולם, גם בתוך מסגרת זו אפשר ליצור ארונות איכותיים עם עיצובים מרהיבים. כדי להתאים את עיצוב הארון החדש שלכם לעיצוב הכללי של סביבתו המיועדת, כדאי קודם להכיר את שילובי הצבעים והחומרים האפשריים. מוכנים? אנחנו מתחילים!

שילוב זכוכית או מראה בדלתות הארון יוצר אווירה שונה

דרך טובה להעשיר את האפקט שמספקות דלתות הארון, הוא שילוב זכוכית או מראה בדלת הארון. אחת מהטכניקות לכך, היא שילוב הזכוכית או המראה בחלק המרכזי והעיקרי של דלתות הארון.

·         כאשר בוחרים לשלב מראה (או זכוכית בוהקת) בדלת הארון, חשוב שבהשתקפות שתיווצר – ייראו חדר נקי ומסודר. לכן, הזכוכיות השקופות מתאימות לחדר ההורים או חדרי הנוער.

·         איזו אווירה יוצרת לנו זכוכית לבנה חצי שקופה? באופן כללי, הצבע הלבן מסמל טוהר. בחדר ההורים, הצבע הלבן מסמל את הזוגיות והאהבה. השילוב של זכוכיות לבנות לגמרי, לבין זכוכיות לבנות חצי שקופות, נותן לנו אווירה כפרית. גם צבע השמנת, מסמל לנו אווירה של טבע.

·         מה מסמלת לנו הזכוכית השחורה? הצבע השחור מסמל עיצוב בקווים מודרניים. לכן, דלתות זכוכית של ארון בצבע שחור, משדרות לנו עיצוב חדשני. במקביל לכך, ארון שהדלתות שלו בגוון שחור בלבד, משדר לנו רשמיות.

·         זכוכית שקופה חצי שחורה: אפשר בהחלט לשלב בארון זכוכית שחורה חצי שקופה. זכוכית זו משווה עוד נופח מודרני לעיצוב החדר, הפעם עם תוספת מבריקה שמשתתפת ביצירת המרקם הכללי של החדר.

מלבד זאת, שילוב מראה בדלת הארון משווה לחדר מראה גדול יותר – וכדאי להביא זאת בחשבון בעת הבחירה.

נעים להכיר – הצבע האפור עושה קאמבק ומשלב בין המודרני לישן

הצבע האפור מעניק לנו אווירה מיוחדת. אפור מסמל את הישן והעתיק. לכן, שילוב מודרני של זכוכית אפורה בדלתות הארון יספק לנו חיבור החדש והישן. אולם, כאשר משלבים צבע אפור בארון, לא מומלץ להציב עוד ריהוט אפור בחדר. תחת זאת, אם כבר ישנם רהיטים אפורים בחדר, מומלץ לשלב את הגוון האפור בדלתות הארון בצורה סימטרית ועדינה, אך לאו דווקא כגוון עיקרי.

אפשרויות של שילובי גוונים בדלתות הארון

ניתן לשלב את הגוונים השונים בדלתות הארון בדרכים שונות ומגוונות. באופן כללי, ישנם כמה גווני אפור, אותם ניתן לשלב בארון.

שילוב צבעים בצורה סימטרית

בכל הדלתות, הצבעים משולבים בצורה סימטרית וזהה (לדוגמה דגם נריה או דגם איבון). בהתאם לכך, מומלץ לשלב את צבעי הרהיטים בחדר זה בצורה סימטרית גם כן.

שילוב בצבעים בצורה אי סימטרית (אך מאוזנת)

הצבעים בדלתות הזכוכית לא משולבים בצורה סימטרית, אך בצורה מאוזנת. גם בחדר זה, מומלץ ששאר הצבעים של הרהיטים בחדר, יהיו מתאימים בצורה מאוזנת לגוונים בארון.

שילוב צבעים כאשר גוון אחד שולט

בחלק מהארונות, יהיה גוון אחד עיקרי על הדלתות. הגוון השני, יהיה שולי יחסית לגוון הראשון. מומלץ שגם בשאר הרהיטים בחדר, יהיה צבע דומיננטי, שמתאים לבצע הראשי של הארון. לעומת זאת, הצבע המשני של החדר, יהיה מתאים לצבע המשני של הארון.

ארון ב-3 צבעים

דלתות הארון מחולקות ל-3 צבעים (למשל דגם נועה שלנו), כאשר החלוקה של שלושת הצבעים היא סימטרית. הצבעים יהיו שחור, לבן ואפור. מומלץ שגווני הרהיטים, הרצפה והקירות בחדר זה, יתחלקו ל-3 צבעים, המתאימים ל3 גווני הארון, כאשר הצבע המשותף הוא לבן.

איך אפשר לשלב את הארונות עם הריהוט והסביבה של החדר

הארון, נחשב לרהיט המרכזי בחדר. ולכן גוון הארון, יהיה הגוון המרכזי בחדר. גווני השולחן, הכיסאות והמיטות, יכולים להשתלב עם גוון הארון. כיצד? המומלץ ביותר, הוא ליצור התאמת גוונים בין ארון הבגדים, לבין שאר הרהיטים בחדר.

·         שילוב לעומת ניגודיות – יש שתי אפשרויות ליצור יחסי צבעים בין הריהוט בחדר. בסוג אחד – יש ניגודיות של צבעים. למשל – ארון שחור, מיטה ושידות לבנים. לעומת זאת, אפשר ליצור התאמה מלאה של צבעים.

·         מתי מתאים ליצור שילוב – ומתי ניגודיות? כאשר הצבע העיקרי של הארון הוא שחור, לא מתאים שגם הרהיטים בחדר יהיו בצבע שחור. יש צורך ליצור ניגודיות. את הניגודיות, יוצרים על ידי ריהוט לבן, או על ידי ריהוט חום בהיר. לעומת זאת, כאשר צבע הארון לבן, אפשר שגם הרהיטים בחדר יהיו לבנים או בחום כהה, או שאפשר להחליט ליצור ניגודיות. הרהיטים יהיו בצבע חום כהה. אפשר גם ליצור התאמת צבעים של לבן – אפור בהיר.

ארונות בגדים מיוחדים רוכשים מאת קלוזט סיסטמס

אם אתם מחפשים ארונות בגדים מיוחדים שישתלבו בכל חדר, הגעתם למקום הנכון. אנו מוכרים ארונות הזזה המתאימים לסלון, לחדר ההורים ולחדרי הילדים. דלתות הארונות עשויות עץ מלמין ופסי אלומיניום או פסי ניתוק מינימליסטיים, בצבעים: לבן, שמנת, פשתן בהיר, אפור או שחור – המתאימים לכל עיצוב.

במקביל לכך, בתלות בדגם שבחרתם, הדלתות שלנו מגיעות עם או בלי שילוב של מראה על גביהן, ובשילוב של זכוכית ב-3 גוונים, כולל פרופילים דלתות בעלי תו תקן, המשלבים מנגנון טריקה שקטה המובנה במסילה.

והכי חשוב – ייצור הארון והרכבתו מתבצע תוך הקפדה על חלקי מתכת עמידים, שיבטיחו לך איכות ועמידות לאורך זמן רב. אין זה פלא שאנו מעניקים לך אחריות למשך 8 שנים.

זה הזמן להתחדש בארון איכותי מבית קלוזט סיסטמס!

עדיין מתלבטים? תוכלו להתייעץ עם איש קשר מקצועי מטעמנו.

 

 

 

הובלה והתקנה חינם
אספקה עד 45 יום
אחריות 8 שנים מחברת דלקוב
איש קשר צמוד במהלך הפרוייקט