ארונות הזזה פרצו לחיינו לפני קצת יותר מעשור והביאו בשורה חדשנית לחובבי העיצוב המינימליסטי.

אוגוסט 1, 2019
טרנדים חדשניים ופורצי דרך בתחום ארונות הזזה:
לא משנה אם אתם אנשים של עיצובים סולידיים, אוהבים את המראה המט או את הצבעים הנועזים, הגיע הזמן לפתוח את הארון ולהציץ בטרנדים החדשים שכבשו את עולם עיצוב ארונות ההזזה.  חברת 'קלוזט סיסטמס' מבית 'ארונות דלקוב' מביאה לכם את הטרנדים הכי בולטים של עולם הארונות, אז כדאי לפתוח את העיניים לרווחה, כי הולך להיות מעניין. 
ארונות הזזה פרצו לחיינו לפני קצת יותר מעשור והביאו בשורה חדשנית לחובבי העיצוב המינימליסטי. הטרנד שהתחיל מארונות הזזה פשוטים עם פלטה חלקה, הפך עם השנים לפריט דקורטיבי בולט המשפיע על עיצוב ונראות חדרי השינה שלנו. 
לדברי אסף חלובה, מנכ"ל ובעלים של 'קלוזט סיסטמס' "אם נסתכל על ציר הזמן של עיצובי הדלתות של ארונות ההזזה, נראה כי מפלטה הדלתות הפכו למראה גדולה, לאחר מכן החלו לשלב זכוכיות, ציורים על זכוכית ושלל חיפויים נוספים. לאחר מכן הגיע הטרנד של חיפוי עץ או דמוי עץ במראה אחיד שאינו נראה לעין וכיום אנו רואים יותר ויותר דלתות הזזה בקו אפס, כלומר ששתי הדלתות מגיעות בקו אחד". 
על חיפויים של דלתות ההזזה: 
שלל החיפויים המוצעים ללקוחות, לא עושים לנו את החיים קלים, אך נראה כי לכל סוג של חיפוי יש קהל משלו. כך למשל חובבי עיצובים אלגנטיים ויוקרתיים יוכלו לבחור חיפוי של זכוכית מט במראה יוקרתי המקנה לחדר השינה מראה מעודן עם תחושת מרחב אינסופית. ארון הזזה על דלת בגימור המט דוחה כתמים ולכן הארון יראה תמיד נראה נקי. לעומת זאת, חובבי עיצוב כפרי, יוכלו לבחור חיפוי המשלב עץ מיוחד בסגנון תריס צפוף המקנה לחדר השינה מראה כפרי-מודרני. את חיפוי העץ הם יוכלו להתאים לגוון הריהוט או חיפוי הקיר וליהנות ממראה מרהיב. 
חיפויי משרבייה עם טכניקות חיתוך מרהיבות
חובבי העיצוב האוריינטלי המשלב צבעים, צורות וטקסטורות מיוחדות, יוכלו לשלב ארונות הזזה עם משרביות צבעוניות הלקוחות מהעיצובים המסורתיים של מדינות ייחודיות כמו מרוקו. ארונות הזזה בשילוב משרביות נהפכו בשנים האחרונות לטרנד בולט, וזאת בזכות טכניקת חיתוך CNC המאפשר גם להגיע לרמת דיוק גבוהה וגם לבצע כל צורה וחיתוך שתבחרו.  
הטרנד של שילוב טלוויזיה בארון
רכישת ארון הזזה עם טלוויזיה מובנית מוכרת לנו היטב מהשנים האחרונות, אך נראה שהיא עדין לא אמרה את המילה האחרונה. אין ספק שעולם ארונות ההזזה הולך לכיוונים חדשים ומביא לנו טרנדים מיוחדים, בעיקר כאשר אנו מדברים על טלוויזיה מובנית המוצבת על פרופיל גרמני חזק השומר על יציבות הדלת למשך שנים. לדברי אסף חלובה, "יצרנו ליין חדש של ארונות הזזה עם דלתות ייחודיות במראה אסתטי המתאימות לשילוב טלוויזיה. הדלתות מכילות ניתוקים מובנים שנכנסים בתוך הדלת ויוצרים מראה טבעי, וזאת ביחס לדלתות אחרות שמיוצרות בהדבקה. המטרה שלנו לייצר דלתות אסתטיות ונוחות, ולא דלתות מאסיביות". 
דלתות הזזה בקו אפס – הבחירה המובילה של אדריכלים
טרנד נוסף בתחום הוא שילוב דלתות בקו אפס שהפך לבחירה המובילה של מעצבי פנים ואדריכלים. נסביר מה זה אומר – בדרך כלל, קיים בדלתות ארון ההזזה הבדל בולט לעין בין דלת אחת לשנייה, כיוון שפתיחת הארון נעשית דלת בתוך דלת. בארונות הזזה בקו אפס הדלתות נסגרות באותו הקו, כלומר שהארון סגור מתקבל מראה של פלטה חלקה, כאילו לא קיים ארון, אלא חיפוי קיר או טפט.  ברכישת ארון שכזה, תוכלו לעצב כל דקורציה רצויה על גבי הקיר ולקבל חדר שינה "ללא ארון" אלא עם חיפוי מיוחד שיכול להשלים את המראה העיצובי של החלל. "הארונות קו אפס שלנו מגיעים עם מנגנון גרמני חזק מבית Raumplus הגרמני  הנחשב לאיכותי בעולם שמיובא בלעדית ע"י דלקוב בישראל". מסכם חלובה.  
לצפייה בקטלוג הארונות של 'קלוזט סיסטמס' לחצו כאן>>> 
 

 

הובלה והתקנה חינם
אספקה עד 45 יום
אחריות 8 שנים מחברת דלקוב
איש קשר צמוד במהלך הפרוייקט