כן שמענו וידענו.. יש טרנד חדש! צבע סיבי משי באנו להסביר לכם על הצבע.. הכל בכתבה!

יולי 24, 2019
טרנדים של צבע סיבי משי 

ארונות הזזה לבית ולמשרד כבר אינם נחשבים לטרנד חולף. מדובר בבחירה רווחת מאוד בקרב משקי בית ומשרדים שמבינים את יתרונות הארונות הללו. הפעם מה שנרצה לספר לכם זה על טרנד חדש מאוד שהולך וצובר תאוצה. זהו הטרנד לבחירת צבע ארון אפור משי. עיצוב מרהיב ונוח, עם צבע יוצא מן הכלל, גימור מושקע. כעת נראה למי מתאים הטרנד הזה ומדוע הוא כל כך מתבקש. 

הסגנון המודרני ולמי הוא מתאים 

ארון הזזה בשילוב הטרנד של צבע סיבי משי מתאים מאוד לכל מי שמעריך עיצוב מודרני, בגובה העיניים. עיצוב לא סתם אליטיסטי ומנותק אלא סגנון עדכני, הרווח בימים האלה. הסגנון הזה לא מתחכם והוא מבוקש מאוד במשרדי הייטק, למשל. במקביל, הטרנד הולך ותופס תאוצה גם בקרב אנשים שרוצים לעצב את חדר השינה שלהם בצורה מודרנית. 

כל מה שמחפשים, בארון אחד

לא מספיק לדעת כי הטרנד של בחירת ארונות בצבעי אפור משי מבוקש בקרב משרדי הייטק או לעיצוב לחדרי שינה מודרניים. כדאי להוסיף כי הטרנד המוצלח הזה מבוקש גם מכיוון שהארונות הללו נגישים במידות סטנדרטיות שמתאימות לכל מקום והמחירים המוצעים אטרקטיביים ביותר. 

בזכות העיצוב שיכול להשתלב בקלות בסגנון החיים העדכני והמחיר הסביר, הארונות הללו נמכרים היטב גם בקרב זוגות צעירים ולא רק בעלי בתים אלא גם בקרב דירות שכורות. איכות, מיתוג, יופי, את כל אלה מקבלים בארון אחד. 

כדאי להזכיר כי ארונות הזזנה הפכו ללהיט גם בגלל השימושיות המרובה שלהם. הם מתאימים לחדרים רחבי ידיים וגם לחדרים יחסית קטנים. בדלתות הזזה אין צירים ודלתת שמפריעות כשאין מרחב. רוצים להתרשם ולראות בעצמכם? קלוזט סיסטמס ארונות הזזה מבית דלקוב. גם לי זה מתאים!

 

הובלה והתקנה חינם
אספקה עד 45 יום
אחריות 8 שנים מחברת דלקוב
איש קשר צמוד במהלך הפרוייקט