ידית אסף – חדשות טובות בעולם הארונות

נובמבר 5, 2019

ידית אסף – הפתיחה החדשה של מגירות באורונת קלוזט סיסטמס

כולנו זקוקים למקום אחסון בבית – והארונות שלנו אכן משפיעים לא מעט על איכות החיים שלנו. סידור נכון של הפריטים השונים שברשותנו יאפשר לנו ליהנות מכל מה שיש לנו, מאחסון נוח ואפילו יחסוך לנו כסף בטווח הארוך – הודות לכך שנימנע מרכישות חוזרות ונשנות של מוצרים שלא התאימו לנו וגרמו לנו לרכישה כפולה, כגון בגדים, רהיטים ופריטים נוספים.
במובן זה, יצירת מקום אחסון שעונה על הצרכים שלך יכולה להישמע כמשימה פשוטה, אך למעשה נדרשת הבנה בארגונומיה ובאופן השימוש, כמו גם תכנון מוקפד וייצור בחומרים איכותיים. שילוב של כל אלה, יחד עם מומחיות, ניסיון, תשומת לב לפרטים ורמת גימור גבוהה, יהפכו כל חלל לפונקציונאלי ומעוצב.

הכירו את ידית אסף – עם הקפדה על הפרטים הקטנים ביותר

קלוזט סיסטמס מציבה דגש חזק על גימור באיכות הגבוהה ביותר. חשוב לנו שהבית שלך יהיה מותאם לשאיפות ולאורח החיים שלך – ולכן אנו מקפידים על כל פרט, גדול וקטן. השילוב של ידית אסף היא דוגמה אחת לכך. ידית מדגם אסף היא ידית ארוכה, בעלת לשונית פתיחה הפונה כלפי מטה. סגירת הברגים של ידית אסף מתבצעת באופן נסתר, לשם שמירה על אסתטיקה מושלמת.
בקלוזט סיסטמס, באפשרותך לבחור מבין מגוון רחב של ידיות למגירות. החל מידיות אינטגראליות תוצרת בלורן, דרך ידיות ישרות מניקל וכלה בידית אסף החדשה שנוכל להתקין במגירות שלך – ללא תוספת תשלום למחיר הארון.

גם לארונות ההזזה מגיע הטוב ביותר

המחויבות של קלוזט סיסטמס היא להעמיד לרשותך את פתרונות האחסון הטובים ביותר. בין היתר, מחויבות זו באה לידי ביטוי בדגם איבון: ארון הזזה בעל קו עיצובי ייחודי בשילוב זכוכית, המוסיף לחדר טאצ' מיוחד. דגם איבון כולל פרופיל מאסיבי של הדלתות, מנגנון טריקה שקטה ותכנון קפדני של החלוקה הפנימית – ואם בחרת בזכוכית שחורה לדלתות הארון, ביכולתך לבחור בחזית מגירה מזכוכית בתוספת תשלום קטנה, שעושה הבדל גדול.

ארונות הזזה מבית קלוזט סיסטמס – כשאיכות ועיצוב נפגשים

אנו בקלוזט סיסטמס משווקים ארונות הזזה מעוצבים, איכותיים ועמידים. שילוב בין חשיבה ארגונומית מתקדמת ובין חומרי גלם איכותיים ועבודות פרזול ללא פשרות יוצר תוצאה של ניצול נכון של החלל – והנאה בכל יום מחדש. אנו מזמינים אותך להזמין את הארון הבא שלך ישירות דרך האתר, וליצור עמנו קשר לקבלת מידע נוסף על ידית "אסף", אפשרויות שדרוג לארונות הזזה ומבחר העיצובים.

 

הובלה והתקנה חינם
אספקה עד 45 יום
אחריות 8 שנים מחברת דלקוב
איש קשר צמוד במהלך הפרוייקט