כך תבחרו ארון הזזה לחדר השינה בצורה חכמה

ספטמבר 20, 2018
עומדים לקנות ארון הזזה לחדר השינה? כך תבחרו את הארון שלכם בצורה נכונה ותיהנו משטחי אחסון ופונקציונליות מעולה לאורך שנים.
לא אחת, זוגות רבים מתלבטים לגבי בחירת ארונות לחדר השינה שלהם.

במטרה לחסוך בחלל ולהפיק את מקסימום הנוחות תוך שמירה על עיצוב אלגנטי, ארון הזזה לחדר שינה הוא בהחלט אופציה נהדרת. כיום ניתן למצוא ארונות הזזה במבחר עיצובים מרשימים מצד אחד ופונקציונליים מצד שני, כך שכל אחד יכול למצוא ארון העונה לטעמו האישי וכזה התורם למראה חדר השינה. מדובר על נוחות וסטייל וכיום ניתן למצוא ארונות מרשימים בשלל מידות, חומרי גלם וגוונים מרהיבים. ארונות בעלי דלתות הזזה יכולים להיות גדולים ולמשוך את תשומת הלב והם אלה שיכתיבו את השפה העיצובית בחלל חדר השינה. ארונות בעלי דלתות הזזה מעוצבים ונבנים עם דלתות אשר זזות על גבי מסילה והפרזול, הסידור הפנימי והתכנון הפונקציונלי שלהם חכם ומתאים לאחסון יעיל ונוח. התחושה היא של דלתות צפות וארונות מסוג זה מייעלים את הנגישות לפריטים המאוחסנים. בנוסף, ניתן להתקין תאים רחבים במיוחד במידה ואתם מעוניינים לאחסן מצעים, שמיכות וכדומה וכן מגירות ומוטות לתלייה ושאר אמצי אחסון בהתאם לצורך.

עיצוב חדר שינה מסודר ונעים באמצעות תכנון נכון של ארונות הזזה

ישנם מספר שיקולים בתכנון ועיצוב הארון התורמים לאיכות שלו ולפונקציונליות אותו הוא ממלא. לדוגמא, אפקט הסגירה השקטה הנוצר עם התקנת מנגנוני סגירה והזזה שקטים ומשוכללים תורמים לנוחות השימוש בארון ומהווים שיקול בעיצוב ותכנון שלו. חלל חדר השינה נשאר מסודר, כאשר ארון הזזה לחדר הורים, מכיל את כל החפצים בצורה נוחה לגישה. גם לחדרי שינה קטנים, ארונות אלו הם האידיאליים ביותר. ארונות ההזזה, נחשבים למבוקשים ביותר ותוכלו למצוא בנקל ארון הזזה במחיר סביר ובאיכות גבוהה. יש לשים לב לכמה דגשים חשובים כך שתוכלו לבצע את הבחירה הנכונה:
• שימו לב לחומר הגלם שממנו מיוצר הארון. חומר גלם איכותי יישאר עמיד לשנים
 • עיצוב הדלתות – אפשר להתאים את עיצוב הדלתות לחדר השינה שלכם ואף לבצע הזמנה אישית
 • את מידות ארון ההזזה שתרכשו, אפשר יהיה להתאים לצרכים האישיים שלכם. תוכלו להזמין מידות סטנדרטיות ומקובלות או לעצב במידות אישיות שיתאימו לכם במיוחד למבנה חדר השינה שלכם.
• שימו לב למסילות של ארונות הזזה שתהיינה מיוצרות מאלומיניום ובעלות מגנט בקצה של כל מסילה, מה שיקנה טריקה שקטה של דלתות הארון. אפשר לבנות ארון קיר או אפילו חדר ארונות שהדלתות שלו תהיינה מסוג הזזה, אך הכל תלוי כמובן בחלל העומד לרשותכם.
 • ביחרו את העיצוב המתאים לכם : ארון הזזה בחדר שינה הוא פריט בעל משמעות מבחינת הגודל וצריך להתאים לעיצוב הכללי של החדר על מנת לא "לשבור" את הסגנון השולט בו.

התאמה מושלמת של ארונות הזזה לחדר שינה

כל זוג הורים מודעים לעובדה כי משפחתם גדלה ולכן מקומות האחסון הם בעלי חשיבות עליונה. ארון המכיל את כל הפריטים והוא בעל נגישות נוחה מקנה חדר שינה מסודר. השלב הראשון שיש לבצע הוא מדידה של השטח, כדי לוודא שהארון יתאים לחלל החדר. לפני בחירת ארון הזזה אם כן, יש להתאים באופן מדויק את השטח ולהגיע אל אולם התצוגה עם המידות הנכונות.
חברת קלוזט סיסטמס, היא אחת מהחברות המובילות בישראל לייצור ושיווק ארונות בעלי דלתות הזזה. החברה מייצרת ארונות הזזה בסגנונות שונים: מודרני,  קלאסי. קיימת אפשרות לדלתות זכוכית חלבית, מראות או כל חומר גלם אחר. צוות החברה ישמח לעמוד לרשותכם ויהיה קשוב לכם בכל שאלה כי הבחירה הנכונה שלכם היא ההצלחה שלנו.
אתם מוזמנים להכנס ולצפות בדוגמאות מובחרות של עיצובי ארונות הזזה לחדרי שינה ולקבל השראה לגבי איך יראה הארון שלכם. אנחנו כאן על מנת לבנות עבורכם את הארון שלכם במקצועיות ומקצוענות.

הובלה והתקנה חינם
אספקה עד 45 יום
אחריות 8 שנים מחברת דלקוב
איש קשר צמוד במהלך הפרוייקט