איך לבחור ארון הזזה לחדר ילדים

אוקטובר 8, 2018
כך תבחרו בצורה נכונה ארון הזזה המתאים לילדים ומתבגרים

אין הורה אשר אינו מכיר בעובדה שכל כך קשה לבחור ארון לחדר ילדים. הבחירה חייבת להיות מותאמת לפונקציונאליות, בטיחות הילד בעת פתיחה או סגירת ארון, לבל חלילה תיתפסנה אצבעותיו בדלתות כל השיקולים הנדרשים בבחירה חכמה של ארונות הזזה לחדרי ילדים. הבחירה של ארון בגדים לחדר הילדים חייבת להיות מתוכננת מראש היות וארונות הבגדים אינם מיועדים לביגוד בלבד, כי אם לאחסון חפצים נוספים ולאפשר גישה נוחה ושטח אחסון גמיש.

בחדר הילדים הילדים אמורים לחוש בנוח ולכן חשוב לבחור ארון שמצד אחד לא יגזול מגודל החלל באופן משמעותי, אך מצד שני, שיכיל את החפצים הרבים של הילדים שכוללים ספרים, צעצועים ועוד. ישנם הורים שסבורים ובצדק, כי ארון מסוג הזזה, יוכל לשמש את ילדיהם לשנים רבות ולכן, גם הבחירה חייבת להיות קלאסית ללא עיצובים או גוונים של ילדים בגיל צעיר יותר.

ארונות הזזה שומרים על הסדר בחדר הילדים

בגלל הפרזול המיוחד והנוחות של תכנון של ארונות הזזה קל יותר לשמור על סדר. קל לשלוף ממנו בגדים, הנעליים נמצאות במקום המיועד להם וגם הילדים יתחילו להבין כמה נוח וקל לשמור על הסדר בחדרם.

יש לציין, כי בחירת ארון הזזה לחדר ילדים חייבת להיות נכונה ומדוייקת לצרכים בפרמטרים כגון חוזק חומרי הגלם ממנו עשוי הארון. הדבר הנכון לעשות הוא למדוד את מידת החדר ואז להחליט לגבי גודל הארון שיתאים לחדר הילדים. קחו בחשבון כי ארון מסוג הזזה יתפוס פחות מקום מאשר ארון עם דלתות פתיחה למשל וכיום ברוב הדירות למשל, חדרי הילדים הם בעלי חלל קטן. תמיד כדאי כי ההורים יקחו בחשבון כי נער מתבגר יתפטר במהרה מהרבה חפצים שהיו לו בילדות ובארון הבגדים שלו יהיה מקום רב יותר.

ארונות הזזה לילדים- פריט שזוכה להתייחסות עיצובית

ארון הבגדים המיועד לילדים זוכה להתייחסות עיצובית ממש כמו כל פריט ריהוט. העיצוב מושפע ממגמות שונות ומופיע במבחר של גוונים וגימורים, אך מומלץ לבחור ארון לחדר הילדים שיהיה בגוונים ניטרליים ובעיצוב שיתאים לכל גיל. אם במשך השנים שהילד או הילדה יגדלו, תצטרכו להחליף פרטים בחדרם כגון מיטה, שידה וכדומה, הארון יוכל להשתלב יפה עם הפריטים החדשים שתרכשו לחדר הילדים או לחדר הנער או הנערה שכבר התבגרו ויש להם דרישות אחרות בריהוט חדרם לאחר שפיתחו טעם משל עצמם.

מומלץ לבחור את ארונות ההזזה המיועדים לחדר הילדים כך שיכילו מדפים בחלוקה וגודל פונקציונליים וחלוקה פנימית נכונה. מבחינת חומרים, רצוי לבחור בעץ סנדוויץ', חומר אשר ישמור על עמידות הארון. בנוסף, רצוי שהמדפים לא יהיו מיוצרים מחומר גלם כגון מזונית או חומרי גלם שנוטים לספוג לחות ועם השנים אף עשויים להתפורר. הורים רבים, יעדיפו לרכוש ארונות הזזה מעץ מלא, מה שיחזיק לאורך זמן ויצדיקו את ההשקעה. חברת קלוזט סיסטמס, הינה אחת מיצרניות הארונות המובילות בארץ. החברה מייצרת שנים רבות ארונות הזזה לילדים, מבוגרים ומעניקה פתרונות אחסון איכותיים עם אחריות מלאה וחומרי גלם מן האיכותיים ביותר.

הובלה והתקנה חינם
אספקה עד 45 יום
אחריות 8 שנים מחברת דלקוב
איש קשר צמוד במהלך הפרוייקט