הטרנד של מנגנון השליפה המלאה והצבע השחור

יולי 20, 2020

הטרנדים הלוהטים בארונות הזזה: מסתבר שהולך להיות לנו ארון נוח ושחור

ארון הזזה לא קונים בכל יום, ולכן בעת הרכישה עלינו לייחס חשיבות דווקא לפרטים הקטנים שעושים את ההבדל בין ארון סטנדרטי לארון נוח ויפה במיוחד. זו הסיבה שמותג קלוזט סיסטמס מקפיד על הפרטים הקטנים ומטמיע בכל מגירות הארון מסילת שליפה עם טריקה שקטה של בלום, ממש כמו בארונות היוקרה. אבל לא רק, תרצו להכניס לחדר השינה ארון שחור דקורטיבי שנראה כמו קופסת  תכשיטים? אין בעיה…

הפרזול לא פחות חשוב מהמראה של הארון

אין ספק שהפרזול לא פחות חשוב מהארון שאנחנו קונים, במיוחד כשמדובר על ארון איכותי עם מגירות המשרתות אותנו יום יום. את מסילות השליפה אנחנו מכירים היטב מארונות המטבח או מארונות יוקרה, אלה שמאפשרות לנו ממש בנגיעה לפתוח את המגירה מבלי הצורך להתאמץ. הביקוש למסילות שליפה נמצא בשיאו, ובמיוחד בארונות המיועדים לחדרי שינה, כיוון שאותן מסילות מגיעות גם עם בונוס של טריקה שקטה לחלוטין, ללא כל רעש שיכול להעיר את בני המשפחה הישנים בחדר.

מה זה מסילת שליפה למגירות ומה היתרונות שלה?

מכירים את זה שאתם פותחים את המגירה של הארון ומנסים להגיע לפריטים שנמצאים בסוף אבל אתם לא ממש מצליחים לראות מה יש שם? בדיוק את הבעיה הזאת מסילות שליפה פותרת, מכיוון שהמגירה נפתחת ממש עד הסוף (עד 20% יותר ממגירה רגילה!), וזאת בעזרת תמיכה של המסילה, כך שתוכלו לראות את כל התכולה כולה. אם כך, ניתן לומר שהמגירה בחוץ לגמרי, אך עומדת בצורה יציבה על מסילה חזקה.

כמובן שמסילות אלה יקרות יותר מהסטנדרטיות, אבל קלוזט סיסטמס לא מתפשרת על איכות, ומסילות השליפה מגיעות כסטנדרט בארונות, עם בונוס של טריקה שקטה. המסילות שאותן החברה משלבת בארונות הן של חברת בלום, והגימור וההרכבה שלהן על גבי המגירה איכותיים מאוד ואינם נראים לעין.

שחור זה הדרמה החדשה בעולם ארונות הזזה

כמו בכל תחום, גם בארונות הזזה נכנסים לא מעט טרנדים שהופכים את הארונות שלנו להרבה יותר יפים וטרנדים. נראה שבשנת 2020 אנחנו הולכים להחליף את ארונות ההזזה הלבנים (שדי נמאסו!) לארונות שחורים, כן שמעתם נכון! הארון מקבל צבע שחור דרמטי של חברת 'אגר' מתוצרת גרמניה ומעניק לארון עובי חומר של 1.7 והוא חלק ויפה כמו צבע בתנור.

בניגוד לצבע הלבן המשעמם, ארון שחור מכניס לחדר השינה מראה דרמטי, ממש כמו קופסת תכשיטים שבה נמצאים הבגדים שלכם בסטייל הורס.

בואו להתחדש עם ארונות הזזה טרנדיים עם כל התוספות וכל הצבעים האהובים! 

לצפייה בקטלוג >>>

מגירה עם מנגנון שליפה מלאה | צילום ועריכה: אסף חלובה
הובלה והתקנה חינם
אספקה עד 45 יום
אחריות 8 שנים מחברת דלקוב
איש קשר צמוד במהלך הפרוייקט