ניתוקי בק בדלתות האיכות יוצרת את ההבדל

דצמבר 16, 2019
ניתוקי בק בדלתות – האיכות יוצרת את ההבדל!
זוגות צעירים, סטודנטים, נשואים טריים ורווקים - כל משק בית צריך גם ארונות. ועל מנת ליהנות מארון שהוא גם איכותי וגם במחיר אטרקטיבי, יש כמה דברים שרצוי לבדוק היטב לפני הרכישה. כמו מה, לדוגמה?

• האיכות (חומרים איכותיים, פרזול חזק וכמובן עמידה בתקנים).

• העיצוב (יש להתאים את הארון הנבחר אל העיצוב הכללי של החלל שבו הוא מותקן).

• וכמובן המחיר האטרקטיבי.

הבה נבחן דוגמה מעולה לערך מוסף שאנו מקנים לארונות ההזזה

חברת קלוזט סיסטמס משקיעה מחשבה רבה בבחירת דגמי ארונות הזזה אשר ישלבו פרקטיות ופונקציונליות לצד איכות ויופי. קו הארונות החדשני שלנו כולל מחשבה על כל הפרטים הקטנים. כך לדוגמה, במקום פסי ניקל המודבקים על גבי הדלת בצורה מסורתית ונופלים ממנה עם הזמן, קלוזט סיסטמס מציגה חידוש בדמות ניתוקי בק בדלתות.

הפסים המינימליסטים עשויים ניקל אף הם,  אך הם לא מודבקים אלא ממש שקועים בתוך הדלת ונתפסים בצדה האחורי – וכתוצאה הם אינם יכולים ליפול ולכער את הארון. כך למעשה, הם מקנים לארון ההזזה תוספת של יופי ועמידות לאורך שנים רבות. 

בין היתר, גם מבחינה זו, ארון הזזה 2 דלתות מדגם גל מבית קלוזט סיסטמס הוא הדגם המושלם. הארון המיוצר בטכנולוגיה מתקדמת, ומוצע במחיר אטרקטיבי, כולל פסי ניתוק המשולבים בדלתות ללא הדבקה, ואף מאפשר לך להקטין את מחירו. לפרטים נוספים, כדאי להתייעץ עם נציגינו ממש כעת.

משפחה של ארונות

חברת קלוזט סיסטמס מובילה את תעשיית הארונות בישראל עם היצע רחב של ארונות הזזה בגדלים, עיצובים ושילובי חומרים שונים. אנשי המקצוע שלנו מקפידים שבכל ארון וארון שאנו משווקים ישולבו יצירתיות ואיכות בלתי מתפשרת. 

אם ברצונך לקבל סיוע במהלך הרכישה או מידע על התקנת הארונות בביתך – נציגינו ישמחו לעמוד לרשותך – וכל הארונות, העיצובים והסגנונות מחכים לך כעת בגלריה שבאתר.

הובלה והתקנה חינם
אספקה עד 45 יום
אחריות 8 שנים מחברת דלקוב
איש קשר צמוד במהלך הפרוייקט