איך מסדרים את הארון בקיץ? קופסאות, מחיצות למגירות ועוד מגוון פריטים שישנו לכם את הסדר בארון!

יולי 6, 2019

סידור וארגון הארון בקיץ:

החלפת בגדים בין העונות יכולה להיות פעולה פשוטה לארגון ברגע שישנו ארון נוח לשימוש – וכשיודעים איך לסדר אותו. לפנייך מספר טיפים שיהפכו כל סידור וארגון לפשוט וקל.

הכנת קופסאות אחסון מבעוד מועד:

בבואך לארגן את ארון הבגדים מומלץ לדאוג לכמה קופסאות בהן יאוחסנו הבגדים לעונה הבאה. כמו בעת מעבר דירה, חשוב לסמן כל קופסה ולכתוב מה יש בתוכה וכך להקל את הסדר בבוא העונה הבאה. 

הפרדה בין תליה לקיפול:

בעת סידור הבגדים בארון, יש להפריד בין אלו המיועדים לקיפול ואילו המיועדים לתלייה. בגדי חורף שיש לשמור עליהם כמו מעילים וחליפות, חשוב מאד לשייך לאזור התלייה ואת כל הבגדים מומלץ לארגן כך שיהיה קל להגיע אליהם ולדעת היכן כל בגד נמצא.

הפרדה בתוך המגירות:

אחד המאפיינים של בגדי הקיץ הוא הגודל שלהם והמקום שהם תופסים בארון. באופן טבעי, בגד קצר דורש פחות מקום אחסון ולכן מומלץ להשתמש במחיצות גם בתוך המגירות! – ולעשות זאת בחכמה. מחיצות במגירות זהו לוחות מלמין קטנים המשולבים במגירה ליצירת תאים נפרדים. 

תכנון סידור הארון:

תכנון נכון של ארונות הזזה הוא הדרך הטובה ביותר לדאוג לסדר לאורך כל השנה. החלוקה בתוך הארון, אופן הפתיחה ושילוב בין תלייה למידוף, יכולים להיות ההבדל בין עבודה קשה למעבר עונות נוח וקליל. 

מבצע קיץ מיוחד:

עכשיו יש לך הזדמנות להתחדש בארון מעוצב ואיכותי. אנו קלוזט סיסטמס ארונות הזזה מבית דלקוב מציעים לך מבצע מיוחד על ארונות, ארון הזזה החל מ-2190 ₪, תוספת זוג מגירות למסילות שליפה מלאה של בלום במחיר 350 ₪ בלבד. כמו גם הובלה והתקנה חינם! 

 

הובלה והתקנה חינם
אספקה עד 45 יום
אחריות 8 שנים מחברת דלקוב
איש קשר צמוד במהלך הפרוייקט