5 צבעים לבחירה בארונות הזזה בגדים שלנו

ינואר 3, 2020

ארון הזזה אחד – 5 צבעים שונים. איך בוחרים?

לאחר בחירת הארון המושלם, הגיע הזמן לבחור את הצבע המושלם. מה עומד מאחורי כל צבע? כיצד הכי נכון לשלב את צבע הארון הנבחר עם פריטים אחרים בחלל שבו הוא מוצב? וכיצד לבחור את הצבע האידיאלי עבורך? ארון הזזה קלאסי עם חמישה צבעים לבחירה מושלמת – הבה נכיר את האפשרויות.

צבע שחור

הצבע השחור מסמל עוצמה. הוא בעל נוכחות גבוהה ו"בולע" אליו את כל הצבעים. בתרבות הסינית מסמל הצבע השחור את המים ואת הכיוון צפון. מומלץ לבחור פריט אחד בחלל בצבע זה למניעת השתלטות הצבע ולשלב אותו עם פריטים צבעוניים, המסייעים לתחום אותו בתוך מסגרת. 

צבע לבן

הצבע הלבן מסמל טוהר, תום, ראשוניות, שלווה והצלחה. הוא משרה אנרגיה של ניקיון, רעננות והתחדשות. השימוש בצבע הלבן עוזר ב"הגדלת" החלל כאשר הוא יוצר תחושה של מרחב. כשמדובר בלבן, כל האופציות לשילובי צבעים נמצאות על השולחן, ומומלץ לשלבו עם פריטים בצבעים נוספים כגון שחור להבלטת הקונטרס וכן אפור ואדום.

אפור מוברש

צבע טרנדי הכובש את עולם עיצוב הפנים. ארון בצבע אפור מוברש יוסיף מראה טרנדי לחדר. צבע זה יקבל באהבה את כל קשת הצבעים וכל פריט צבעוני הנבחר ומוצב בחלל ישתלב בו בהצלחה. ואם התחברת אליו – הרווחת עיצוב מעתיק נשימה למשך שנים רבות.

פשתן בהיר

צבע ארון המשדר טבעיות ומעניק חמימות ועומק לכל חלל. כבר שנים רבות שהוא מככב כצבע טרנדי בעולם עיצוב הפנים. הפשתן הבהיר משדר פשטות וקלאסיות והוא בחירה נפלאה לחדרי שינה. ניתן להציב בחלל שבו מוצב הארון תמונות של צמחים או עציצי קקטוס וסוקולנט טבעיים או מלאכותיים – והתוצאה פשוט נפלאה. 

גוון שמנת 

אחד הגוונים המשמעותיים ביותר בעיצוב הבית בשנים האחרונות. גוון זה נוכח ביותר ויותר בתים ישראליים. הוא יוצר אווירה רגועה, טבעית וכפרית. גוון שמנת נוטה להשתלב היטב בכל חלל ואינו מגיע על חשבון פריטים אחדים. הוא משתלב בהרמוניה נפלאה עם הגוונים החומים ויוצר תחושת חמימות כפרית.

לא בטוחים- צריכים להתייעץ? הכל טוב! צרו איתנו קשר. נכון כן, פשוט לחצו כאן!  

הובלה והתקנה חינם
אספקה עד 45 יום
אחריות 8 שנים מחברת דלקוב
איש קשר צמוד במהלך הפרוייקט