כיצד צוברים וותק בשוק תחרותי מאוד

מאי 13, 2019
העולם המודרני פתח בפני אנשים פרטיים ועסקים מגוון רחב של אפשרויות

שמירה על פעילות קבועה תוך כדי הגדלת קהל הלקוחות הפכה למשימה מאתגרת וכיום, וותק של בית עסק נלבש כתג כבוד. קלוזט סיסטמס- ארונות הזזה מבית דלקוב, אנחנו רואים כיצד התחרות המרובה חידדה את השירותים שלנו ולקוחותינו מבינים מהרגע הראשון מדוע הצלחנו לשגשג ולצמוח לאורך השנים.

שירות ואחריות

החזון של חברת קלוזט סיסטמס ארונות הזזה מבית דלקוב, הוא לספק חוויית רכישה מלאה ובטוחה, תהליכי העבודה שלנו מתוכננים כך שהתוצאה לא רק תתאים לכל הצרכים שלך, היא תעלה על כל הציפיות שלך. מעבר להקשבה מלאה ורצון להבין את צרכיך, כמו גם  התאמת אופי השירות ומובן שגם המוצר הסופי בדיוק אליהם, אנחנו נושאים באחריות מלאה על כל הארונות שאנו מייצרים ומתקינים ומספקים שירותים למשך שמונה שנים מיום ההתקנה.

לעולם לא מתקינים ונעלמים

מעל לשלושים שנים של ניסיון בייצור וייבוא ארונות הזזה לימדו אותנו גם לחברת הבת קלוזט סיסטמס, השלושים שנים הבאות הן אלו אשר מעניינות אותנו. בעזרת התחדשות תמידית ושירותים ברמה הגבוהה ביותר אנחנו גדלים והלקוחות שלנו יכולים להיות בטוחים בכך שבין אם יצטרכו ייעוץ, שירותי אחזקה או סיוע ברכישת ארונות נוספים, אנחנו נהיה שם עבורם. 

 

 

אנחנו מזמינים אותך ליהנות משירות מאת חברה מקצועית וותיקה – אשר מבינה ששביעות רצון לקוחותיה הוא הבסיס שעליו היא עומדת. עכשיו זה הזמן ליצור איתנו קשר, לספר לנו על הצרכים שלך ולראות כיצד שלושים שנות ניסיון מול שוק תחרותי ואכזרי הפכו את השירותים שלנו ללא פחות ממושלמים עבורך.

הובלה והתקנה חינם
אספקה עד 45 יום
אחריות 8 שנים מחברת דלקוב
איש קשר צמוד במהלך הפרוייקט