היכן כדאי לשלב ארון הזזה 4 דלתות?

מרץ 25, 2020

היכן מומלץ למקם ארון הזזה 4 דלתות?

ארון הזזה 4 דלתות מיועד לרוב עבור משפחה גדולה ומומלץ למקם אותו בחדר הגדול בבית. ניתן לסדר אותו בצורה המתאימה לצרכי המשפחה ולהפוך אותו לחלל אחסון פונקציונלי לכל מטרה. ארון הזזה 4 דלתות רק קחו בחשבון שניתן להתחיל אותו על רוחב מינימלי של 2.40 ועד 4.5 מטר- רק אם אתם הולכים על רוחב 2.40 אזי הדלתות הן קטנות למדי וכך גם רוחב התאים ואז זה ממש לא פרקטי- בקיצור! ברוחב 2.40 תלכו על 3 דלתות. 

ארון הזזה 4 דלתות בחדר ילדים

ארון הזזה 4 דלתות המיועד לחדר ילדים, ניתן להפוך בחציו האחד לארון בגדים ובחציו השני לשמש מקום אחסון עבור צעצועים כשבחלקו התחתון משולבות מגירות נשלפות עם טריקה שקטה המיועדות לאחסון צעצועים לגישה מהירה ומקסימום איכות ופרקטיות. כשהילדים גדלים, ניתן לסדר מחדש את פנים הארון ולהתאים אותו עבור המתבגרים.

ארון הזזה 4 דלתות בחדר השינה

ארון הזזה 4 דלתות בחדר השינה או בחדר הארונות, מומלץ לשלב עם מראה ותשמש אותך בעת מדידת הבגדים. כדאי לשלב בארון כמה שיותר פונקציות ביניהם אזור תלייה, מדפים ומגירות בגדלים שונים המיועדות לתחתונים וגרביים. עיצובי ארונות מאפשרים בחירה בעיצובים וסגנונות שונים יתאימו לפנים חדר השינה ויתכתבו עם עיצוב הבית. כיום, ניתן לייעד חלק מהארון להצבת טלוויזיה למקסימום נוחות. הארון הזזה הבסיסי בקלוזט סיסטמס של 4 דלתות הינו דגם עלמה.

חיים קלים עם קלוזט סיסטמס 

חברת קלוזט סיסטמס עושה לכם סדר בחיים – עם סדרת ארונות ההזזה 4 דלתות המתאפיינות באיכות בלתי מתפשרת, הכוללת בין היתר פרופילים מאסיביים לעמידות חזקה ויציבה על גבי המסילה ואופציות רבות לארגון פנימי של הארון הכוללות מגירות, מדפים ואזורי תלייה. 

 

הובלה והתקנה חינם
אספקה עד 45 יום
אחריות 8 שנים מחברת דלקוב
איש קשר צמוד במהלך הפרוייקט