היכן כדאי לשלב ארון הזזה 3 דלתות?

מרץ 3, 2020

היכן מומלץ לשלב ארון הזזה 3 דלתות בבית?

ארון הזזה 3 דלתות לרוב יכול להיות במידות: מינימום 1.80 ברוחבו, ועד 3.0 מטר. אך אם תחלקו 1.80 ל3 דלתות שזה אומר 3 תאים אז התאים יהיו קטנים מידי ולא פרקטים כי זה חלוקה ל3 והורדת עובי חומר.. יצא לכם 0.60. לתא!! וזה עוד לא הכל! אחרי חומר זה 0.57 בערך לתא, בהנחה שהחומר הינו 1.7. אם המקום שלכם הינו מתאים ל1.80, אז נמליץ על בניית ארון ב2 דלתות {= הארון הזזה הביסיסי ב3 דלתות הינו דגם גאיה! אבל.. שוב, כמובן לשיקולכם! 

פונקציונליות פוגשת יופי

ארון הזזה 3 דלתות יכול להתאים לנישות או מקום של רוחב קיר מינימום 1.85/1.90, זה כדי לקחת ארון שמחולק ל3 דלתות כמו בכתבה הנ"ל. (תמיד לקחת 10 ס"מ ספייר.. אז כתבנו לכם 1.85/1.90). לארון ניתן להוסיף פונקציות מגוונות בהתאם למטרה לשמה הוא מיועד. ניתן להפוך חלק מהארון לארון תליה וגם למדפי בגדים ועד לחפצים שונים. וכן ניתן להוסיף סלסלות ומגירות ולהביא בכך לניצול מקסימלי של פנים הארון.

חלל מאורגן מתחיל עם ארון הזזה 3 דלתות

ארונות הזזה 3 דלתות אידיאליים לחדרים שונים ברחבי הבית וכן לנישות שבהם. בבתים רבים כיום מצוי מסדרון רחב וארון 3 דלתות הוא אידיאלי כתוספת אחסון משמעותית כשחלקו אף יכול לשמש מזווה לאחסון כלי פלסטיק, שואב אבק ועוד, בהתאם לצרכים האישיים של בני הבית כמו שכתבנו. 

איכות בלתי מתפשרת

ארונות ההזזה של חברת קלוזט סיסטמס משלבים נוחות עם איכות ועשויים מחומרי גלם בלתי מתפשרים דוגמת פרופילים מאסיביים המאפשרים עמידות חזקה ויציבה על גבי המסילה. למזמינים באתר ארון הזזה 3 דלתות, תאורת פנס לד לארון מתנה.

הובלה והתקנה חינם
אספקה עד 45 יום
אחריות 8 שנים מחברת דלקוב
איש קשר צמוד במהלך הפרוייקט