תקנון החנות: 

(מעודכן נובמבר 2019)
ברוכים הבאים לחנות של קלוזט סיסטמס (אסף חלובה) המציעה מגוון שלם של ארונות הזזה מעוצבים בקונספט עיצובי מרשים, לצד איכות בלתי מתפשרת. צוות קלוזט סיסטמס בטוח שהמגוון הרחב של ארונות ההזזה, לצד המחירים האטרקטיביים יעניקו לכם את המענה הטוב ביותר לצרכים. אנו נקפיד להעניק את השירות הטוב ביותר, כיוון שאנו פועלים מתוך תפיסה שלקוח מרוצה הוא השגריר הטוב שלנו. קלוזט סיסטמס מתחייבת לפעול בשקיפות מלאה, אמינה ומהירה ביותר בכל הזמנה, ומתחייבת  לעמוד בכל התחייבויותיה באשר הן. קלוזט סיסטמס מעמידה לרשות לקוחותיה מערך שירות לקוחות שישמח לענות על כל שאלה או הבהרה הקשורה לתקנון זה:

 

 1. תקנון זה מחייב הן את קלוזט סיסטמס להלן, "קלוזט סיסטמס אסף חלובה" והן את הגולשים באתר להלן, "הלקוחות".
 2. קלוזט סיסטמס מבהירה כי המוצרים להלן, ארונות ההזזה המופיעים באתר אלו הן המידות המדויקות כגון גובה, רוחב, עומק הארון, להם מחויבת קלוזט סיסטמס. אי התאמת מידות המוצר למקום שמיועד הארון עבור הלקוח, תהיה על אחריותו הבלעדית והוא זה שיישא בכל ההוצאות שיגרמו בגין אי התאמתו למקום.
 3. ניתן להגיע ולהתרשם מהארונות ההזזה המופיעים באתר גם בחנות דלקוב שממוקמת במשרדים ובמפעלי החברה בעיר לוד בלבד!
 4. הגולש באתר להלן "הלקוח" מסכים לכל תנאי האתר המופיעים בתקנון זה, ויקבלם ולא יפר אותם או חלק מהם.
 5. ללקוח לא תהיה כל טענה או תביעה כנגד בעלי האתר קלוזט סיסטמס ומפעיליו, או כנגד כל אדם אחר מהחברה, אלא אם כן ישנה טעות כנגד הסכם זה.
 6. התנאים המוצגים בתקנון זה מחייבים את בעלי האתר ואת הלקוח לעמוד בתנאי ההתקשרות בעת הזמנת ארונות ההזזה ולביצוע ההזמנה ע"י הלקוח ואספקתה בשעות שנקבעו.
 7. ישנה אפשרות כי יהיה שוני בין התמונות והצבעים המוצגים באתר, כלומר על גבי המחשב ייתכן כי הצבעים יראו אחרת מהמציאות. זאת מכיוון שהתמונות המוצגות במחשב לא תמיד משקפות את הצבע המדויק של הארון, זאת בשל הבדלים הקיימים בין המסכים והמחשבים שונים.
 8. מחירי ארונות ההזזה המוצגים באתר כוללים שירותי הובלה והרכבהישנה תוספת עבור ההובלה וההתקנה למתקין במידה ומקום ההתקנה הינו מעל קומה ב' וללא גישה למעלית מתאימה. התוספת תהיה בסך 150 ₪ לכל קומה נוספת.
 9. למפעילי האתר קלוזט סיסטמס ולבעליו ישנה הזכות לבצע שינוים שונים בתקנון ובאתר וזאת מבלי הודעה מוקדמת. למרות האמור לעיל, במקרים בהם החברה ביצעה שינויים בתקנון לאחר שהלקוח ביצע הזמנה באתר וקיבל מספר הזמנה ואישור מחברת האשראי, התקנון הקובע במקרה זה יהיה התקנון הקודם, כלומר זה שהיה ביום ההזמנה ואישורה.
 • מכירות באתר וביצוע ההזמנה
 1. כל ארון הזזה המופיע באתר יכיל דף תיאור מוצר ובוא יופיעו פרטי הארון כגון מידות מגוונות לבחירה, צבעים או שילובי צבעים, חומרים ממנו עשוי הארון, סוג וכו'.
 2. במידה וקיימים פרטים שאינם מובנים ללקוח ו/או לחלופין שגיאות או בעיות  בתהליך ביצוע ההזמנה, הנכם מתבקש ליצור קשר עם מערך השירות של החברה במספר טלפון: 08-9155952. אנו נעמוד לרשותכם בכל שאלה או הבהרה.
 3. ביצוע ההזמנה באתר קלוזט סיסטמס מותרת לאנשים בני 18 ומעלה שברשותם כתובת מגורים פיזית וכרטיס אשראי בתוקף.
 4. החברה תהיה רשאית לבצע חסימה לגולש, רק במקרה שעולה חשד לשימוש לרעה באתר.
 5. קלוזט סיסטמס מפעילה מנגנון רכישה מאובטח בתעודת SSL, מהמחמירים ביותר, על מנת שמור על ביטחון הרוכשים באתר. כל פרטי המשתמש מוצפנים ברמה גבוהה ביותר, ולא ניתנים לפיענוח על ידי מי שלא מורשה לכך. כמו כן, כל המידע המועבר הינו אך ורק לצורך ביצוע העסקה וסליקתה על ידי חברת האשראי המוסמכת לכך בלבד.
 6. פרטי כרטיס אשראי של הרוכשים אינם נשמרים בשרתי החברה.
 7. כל הזמנה שבוצעה באתר, תאושר על ידי צוות קלוזט סיסטמס, ולאחר מכן ישלח ללקוח מייל כי העסקה אושרה וכרטיס האשראי חויב. לאחר מכן, החברה תיצור קשר טלפוני תוך 48 שעות עם הלקוח לאחר אישור ההזמנה, לצורך תאום תאריך האספקה.
 8. במידה וכרטיס האשראי של הלקוח לא כובד, הזמנתו לא תהיה תקפה והוא יקבל הודעה על כך.
 9. מסירת פרטיים שגויים או בדויים, לרבות מסירת מספר כ"א הינה עבירה פלילית. העושה זאת צפוי לנקיטת הליכים משפטיים כנגדו.
 • זמן אספקה
 1. קלוזט סיסטמס מתחייבת לזמן אספקת המוצרים שהוזמנו במקסימום 45 ימי עסקים! מיום קבלת אישור העסקה על ידי חברת האשראי. חגים/מועדי ישראל, שבתות, ושביתות/ימי בחירות במשק אינם נספרים במסגרת 45 ימים שצוינו.
 2. קלוזט סיסטמס תהיה אחראית לאספקת המוצר שנרכש והרכבתו בכתובת הרצויה תוך פרק הזמן שצוין באתר בעת ביצוע ההזמנה.
 3. במידה וביום האספקה החברה או מי מטעמה יצר קשר טלפוני עם הלקוח על מנת לתאם את שעת ההגעה להרכבת המוצר, והלקוח לא יוכל לקבלו מכל סיבה שהיא בתאריך שתואם לו מראש, מועד האספקה ידחה והלקוח לא יכול לטעון כי המוצר לא סופק במועד שסוכם ולא תהיה לו כל זכות לבוא בטענה כלשהי כלפי קלוזט סיסטמס על הפרת מועד האספקה שנקבע מראש.
 4. קלוזט סיסטמס מתחייבת להפעיל את כל האמצעים הנחוצים על מנת לספק את המוצרים שהוזמנו באתר בהתאם לתנאי האספקה שנקבעו מראש. כמו כן, קלוזט סיסטמס לא תהיה אחראית לאיחור במועד אספקת המוצרים במקרה וישנם מקרים שאינם בשליטתה כמו שביתות או עומסי/סגירות צירי תנועה העלולים לגרום לאיחור באספקה.
 5. מחירי ארונות ההזזה המוצגים באתר הינם כוללים שירותי הובלה והרכבה. ישנה תוספת עבור ההובלה והתקנה למתקין במידה ומקום ההתקנה הינו מעל קומה ב' וללא גישה למעלית מתאימה. התוספת הינה בסך 150 ₪ לכל קומה נוספת.  
 6. תוספת מחיר לאזור – במידה ואספקת הארון תהיה באזור שהוא מעבר ל-50 ק"מ ממשרדי החברה השוכנים בעיר לוד, ישנה תוספת עבור האספקה. במקרה זה שירות הלקוחות יצור קשר עם הלקוח ויעדכן אותו על תוספת המחיר.
 7. במידה והלקוח לא קיבל את הארון שהוזמן מכל סיבה שהיא במועד שנקבע, ולא היו מקרים חריגים שאינם בשליטתה של החברה, יזוכה הלקוח על מלוא העסקה והזמנתו תבוטל.
 • ביטול עסקה ומימוש אחריות
 1. תקופת האחריות על ארונות ההזזה הנמכרים באתר היא 8 שנים (שנה ראשונה ללא תשלום וללא עלות חלפים וביקור + 7 שנים נוספות בעלות ביקור בלבד ישירות לטכנאי בסך 150 ₪ כולל מע"מ. קבלת השירות תהיה בתיאום מול מחלקת השירות של דלקוב בטלפון שמספרו 08-9201397.
 2. מדיניות ביטול עסקה בכרטיס אשראי תהיה על פי חוק הגנת הצרכן (ביטול עסקה) תש"ע 2010
 3. הסכם זה מבטל כל הסכם אחר אם קיים שנעשה בין הצדדים.
 4. שינוי להסכם זה יכול להיעשות אך ורק בכתב.
 5. הודעות מכל צד ישלחו אך ורק בדואר רשום ויחשבו כאילו נתקבלו 72 שעות ממועד השליחה.
 6. מקום שיפוט – כל המחלוקות, הסכסוכים והתביעות באשר הם כלפי קלוזט סיסטמס ידונו בבית המשפט שבעיר תל אביב.

אנו מודים לכם שבחרתם לרכוש ארון הזזה באתר החברה ואנו בטוחים שתפיקו את המרב מרכישה זו. 

בברכה, צוות "קלוזט סיסטמס" ארונות הזזה. לכל שאלה נוספת ופרטים, ניתן לפנות בפניית צור קשר- לחץ כאן!